Akşan Yapı’nın İzmir’de hayata geçirdiği 35. Sokak, konut sahibi olmak isteyenler için Sevgililer Günü’ne özel avantajlar sunuyor. 

İzmir’in ilk yeşil projesi 35. Sokak’ın özel konseptli ve bahçeli ikinci etap konutlarında Sevgililer Günü’ne özel olarak % 0,35 faiz oranı ve 72 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

Türkiye’nin BREEAM sertifikalı ilk ve tek konut projesi olan 35. Sokak’ın ikinci etabı 257 adet konuttan oluşuyor. Metrekare büyüklüklerinin 81 m² ile 272 m² arasında değişiklik gösterdiği ikinci etapta; 1+1 bahçeli evler, 2+1 bahçeli dubleksler, 3+1 balkonlu dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks sıra evler, 3+1 bahçeli dubleks ve 4+1 avlulu evler olmak üzere toplam 6 tip konut seçeneği sunuluyor. Fiyatlar, 204 bin ile 604 bin TL arasında değişiyor.

BATIŞEHİR'DEN ROMA TATİLİ
EgeYapı Group, düzenlediği '14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası' doğrultusunda Batışehir’den konut sahibi olanlara İtalya’nın başkenti Roma’da 4 gün sürecek çift kişilik tatil hediye ediliyor.

İstanbul Bağcılar’da TEM Otoyolu’na cepheli olarak yükselen 3 bin 305 konutlu Batışehir'den 17 Şubat'a kadar ev alanlar; kampanyadan yararlanabilecek.

VIA PORT VENEZIA’DAN DAİRE VENEDİK TATİLİ
Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Venedik konseptli projesi Via Port Venezia'dan 14 Şubat'a kadar daire alanlar Venedik tatili kazanıyor.

Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan Via Port Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini Venedik’ten alan Via Port Venezia; 2200 konuttan oluşan 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 60 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor.

Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Via Port Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 metre olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği Via Port Venezia’dan konut sahibi olanlar; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.

Via Port Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 61 m2’den 244 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor.

SARPHAN FİNANS PARK'TAN İNDİRİM
İstanbul Finans Merkezinin tam kalbinde bulunan modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park, 14 Şubat Sevgililer günü içinde geçerli olacak özel bir kampanya sunuyor.

14 Şubat’ta Sarphan Finans Park’ın web sitesinden başvuran her çifte % 10 indirim imkanı sunulacak. Satış ofisini ziyaret eden çiftlere de artı olarak özel bir sürpriz sunulacak.