Sevgilisi katili oldu!

Beraber yaşadığı 16 yaşındaki kız arkadaşını sırtından ve boynundan bıçaklayarak öldürdü. Genç kızın, 4 ay önce evden kaçtığı öğrenildi.

Haberler - Anadolu Ajansı 21.08.2010 - 17:04

Kastamonu'da, 16 yaşındaki genç bir kız, birlikte yaşadığı kişi tarafından öldürüldüğü bildirildi.

İnönü Polis Merkezi Amirliği'ne giderek kız arkadaşını öldürdüğünü itiraf ettiği belirtilen İbrahim A'nın (22) ifadeleri doğrultusunda Arnavutoğlu Caddesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ne giden polisler, bir binanın ilk katındaki dairede Ç.G'nin (16) sırtından ve boynundan bıçaklanmış cesedini buldu.

Olay yerine giden Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri evde geniş çaplı bir inceleme yaptı.

Savcılığın incelemesinin ardından Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırılan genç kızın cesedi, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

İbrahim A'nın emniyetteki ifadesinde, aralarında çıkan tartışma sonucu Ç.G'yi evdeki ekmek bıçağıyla önce sırtından, daha sonra da boynundan bıçakladığını itiraf ettiği öğrenildi.

Bu arada, genç kızın yaklaşık 4 ay önce evden kaçtığı ve İzmir'de yaşayan ailesince 27 Nisan 2010'da İzmir Emniyet Müdürlüğüne kayıp başvurusu yapıldığı öğrenildi. Ç.G. ve İbrahim A'nın yaklaşık bir buçuk aydır izlerini kaybettirebilmek için olayın yaşandığı evde kaldıkları belirtildi.

Olayla ilgili inceleme devam ediyor.


Sayfa Yükleniyor...