Show TV Ezel'i atv'ye kaptırdı

Aşk ve intikam dolu dizi Ezel 14 haftadır yayınlandığı Show Tv'ye veda ediyor. Ezel Ocak sonu ya da Şubat başı gibi atv'de yayınlanmaya başlayacak.

15.01.2010 - 15:17

Show TV Ezel'i atv'ye kaptırdı

Başrolünü Kenan İmirzalioğlu ve Cansu Dere'nin üstlendiği; Barış Falay, Yiğit Özşener, Tuncel Kurtiz, Salih Kalyon ve Sedef Avcı gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Ay Yapım imzalı Ezel artık atv ekranlarında yayınlanacak.

14 hafta boyunca Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve izlenme rekoru kıran dizi, aşk ve intikam kokuyor. Usta oyuncuları kadar heyecan dolu konusu ve geçmişe dönüş yapan sahneleriyle de dikkatleri üstüne toplayan dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Senaryosu ise Kerem Deren ve Pınar Bulut'un kaleminden çıkıyor.

Dizide iki önemli karakter var. Biri racon kesen, zaman zaman şiirleriyle yüreklere dokunan eski bir kabadayı Tuncel Kurtiz nam-ı diğer "Ramiz Karaeski", diğer ise tavrı ile özellikle bayan hayranlarının kalbini fetheden Kenan İmirzalıoğlu yani "Ezel"...

Dizide üç çocukluk arkadaşının yolları ayrılır ve Ezel’in sevgilisi Eyşan, onu en yakın arkadaşı ile aldatır. Bunu gururuna yediremeyen Ezel, cezaevinde büyük bir değişime uğrar ve intikam yeminleri eder. En büyük desteği ise koğuş arkadaşı kabadayı Ramiz'den alır.

Vergi borçları yüzünden yer değiştirdiği dedikodularına yanıt veren Yapımcı Kerem Çatay, basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve Ezel'in yeni kanalında 25 Ocak ya da 1 Şubat tarihinde yayına gireceğini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...