Şile'de kaybolan genç müzisyen Onurcan Özcan'ın cesedi bulundu

İstanbul Şile'de denize açıldıktan sonra alabora olan teknede bulunan 5 kişiden 1'i hayatını kaybetmiş. 3 kişi kurtarılmıştı,  kaybolan Onurcan Özcan'ı arama çalışmalarından acı haber geldi. Genç müzisyenin cesedine ulaşıldı. Yirmi bir yaşındaki Özcan'ın YouTube'da yayınladığı videoları milyonlarca kez izlenen ve son dönemde gençler arasında popüler olan bir müzisyen olduğu öğrenildi.

Haberler - Anadolu Ajansı 04.06.2018 - 02:59 | Son Güncelleme : 04.06.2018 - 15:37

Şile'de kaybolan genç müzisyen Onurcan Özcan'ın cesedi bulundu

Şile'den denize açılan fiber teknenin batması sonucu suda kaybolan genç müzisyen Onurcan Özcan'ın cesedine ulaşıldı.

Özcan'ın cesedi arama kurtarma ekipleri tarafından kıyıya getirildi.

Kıyıda bekleyen yakınları bu sırada gözyaşlarını tutamadı, bazılarının ise güçlükle ayakta durduğu görüldü. Genç şarkıcının cesedi ambulansa konularak Şile Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Özcan'ın cesedinin 10 metre derinlikte bulunduğu öğrenildi.

İmrenli Koyu'ndan denize açılan 5 kişinin içinde bulunduğu tekne, kıyıdan yaklaşık 300 metre açıkta, henüz bilinmeyen bir nedenle alabora olmuştu.

Teknedeki Hasan Ekşi (23), Recep Gülyıldırım (26), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) yüzerek kıyıya çıktı.

Bölgeye çağrılan sağlık ekiplerince, baygın olan Gülyıldırım'a ilk müdahale kıyıda yapıldı. Hastaneye kaldırılan Recep Gülyıldırım, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

FERHAT GÖÇER: KURTUMASI İÇİN DUA EDİYORUM

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda "Son albümde “Yalnızlığın ezgisi “eserini okuduğum çok genç ve büyük yetenek Onurcan Özcan Şile’de tekne kazasında kayboldu haberi geldi. Çok üzgünüm umarım doğru değildir, kurtulması için dua ediyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...