Simpson ailesi aranıza katılıyor

CNBC-e Dergi'nin Ekim sayısı ile birlikte hediye edilen The Simpsons figür seti sayesinde Simpsonları evinizde ağırlayabilirsiniz.

30.09.2011 - 14:45

Simpson ailesi aranıza katılıyor

CNBC-e Dergi bu ay da dopdolu! Game of Thrones’un açılış jeneriği sırları, detaylı Westeros rehberi, Teen Wolf’a kaynaklık eden TV’nin ve sinemanın unutulmaz kurtadamları, Teen Wolf setinden çok özel kareler, Smallville’de Süper Kız’ın dönüş hikayesi, The Big Bang Theory’de ineklerin aşk hikayesi, Rizzoli & Isles’da polisiye modası, Hot in Cleveland’da geleneksel doğumgünü flörtü gecesi ve The Simpsons’ın Katy Perry serüveni CNBC-e Dergi’de. Ayrıca CNBC-e Dergi’nin Being Human oyuncuları ile yaptığı çok özel röportaj da...

Ayın sürpriz konukları, özel bölümleri ve sıradışı anlarını konu alan yazılar sayesinde CNBC-e ve e2 izlerken tek bir anı bile kaçırmayacak, ekran yüzlerinin hayatlarındaki son gelişmeleri öğrenerek gündemi takip edeceksiniz.

Antalya Altın Portakal Film Festivali, Behzat Ç. ve Contagion... Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...