Sims, 5 Haziran'da Türkiye'de

En çok satan video oyun serilerinden biri olan The Sims'in üçüncü sürümü, 5 Haziran'da Türkiye'de satışa çıkıyor.

03.06.2009 - 18:04

Sims, 5 Haziran'da Türkiye'de

Electronic Arts'ın günümüzde video oyunları dünyasının en çok satan serilerinden biri olan The Sims’in merak ve heyecanla beklenen yeni oyunu The Sims 3’ün PC, Mac, iPhone, iPod Touch ve mobil cihazlar için 2009 yazında piyasada olacağını açıkladı.

The Sims 3 PC sürümü Türkiye'de D&R mağazalarında 5 Haziran 2009’dan itibaren bulunabilecek. Ama öncesinde ön sipariş vermek isteyen oyun severler D&R mağazalarından ya da www.dr.com.tr’den ön siparişlerini verebiliyorlar.

The Sims 3 Yapımcılarından Ben Bell, oyunun yaşama müdahale etmeye imkan tanıyan, sanat yaratılabilen ve yaratılanların herkese gösterilebileceği bir oyun olduğunu belirtiyor. “Oyuncular gerçek kişilik ve kaderlere sahip olan Sim’ler yaratabilmek için yepyeni Özellik ve Hayat Amaçlarına sahip olacak ve böylece sınırsız yaratım olanaklarıyla oynayabilecekler. Oyuncular Sim’lerinizi diğer Sim’lerle etkileşimde bulunmaları için şehre götürebilecek ve yaptıkları işleri online olarak herkese gösterebilmek için videoya kaydedebilecekler.” 

Electronic Arts Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Russell Arons şu şekilde konuşuyor: “The Sims 3 2009 yazının en orijinal hit oyunu olacak; tüm zamanların en çok satan PC serisinin başarısını devam ettirerek hem sadık Sims hayranlarının, hem de yeni oyuncuların dikkatini çekeceğiz.”

Oyunun bazı özellikleri şöyle:

BİRBİRİNDEN KOPUK OLMAYAN, AÇIK MAHALLELER.
Yepyeni oyun motoru sayesinde Sim’leriniz diledikleri gibi dolaşıp keşfedecekleri, canlı ve sürekli olarak gelişen açık mahallelerde yaşayacaklar.

SIM YARATMAK
Kullanımı son derece kolay ve eskisinden çok daha güçlü yeni özellikler sayesinde Sim’inizin yüzünün her bir parçasını dilediğiniz gibi değiştirebilecek ve gerçek hayattaki insanlara benzeyen Sim’ler yaratabileceksiniz.

BENZERSİZ KİŞİLİKLER
Düzinelerce kişilik özelliği arasından seçeceğiniz beş özelliği birleştirerek, birbirinden tamamen farklı bireyler yaratabileceksiniz.

SINIRSIZ KİŞİSELLEŞTİRME
Oyundaki herşeyi kişiselleştirebilirsiniz; The Sims 3 Sim’lerinizin iç ve dış mekanlarını tasarlamanız için size sınırsız olanaklar sunuyor.

HIZLI VE TATMİN EDİCİ OYUN TARZI
Sim’lerinizin kişilik özelliklerine, yeteneklerine ve kariyer seçimlerine bağlı olarak sahip olacakları kısa ve uzun vadeli İstekleri size sürekli olarak yapacak birşeyler sunacak ve bu sırada sizi eğlendirmekten de geri kalmayacak. İsteklerini karşılayarak onlara hayat boyu mutluluk sunmak konusunda tamamen özgürsünüz, dilediğinizi yapabilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...