Sinanoğlu belediye başkanının evine hırsız girdi

Sakarya'nın Sinanoğlu belde belediye başkanı Hüseyin Sevinç'in evine giren kişi ya da kişiler, cep telefonu ve bir miktar para ve evin önünde bulunan otomobili  çaldı.

Anadolu Ajansı 10.07.2009 - 12:52

Sakarya'nın Ferizli ilçesine bağlı Sinanoğlu beldesinin Belediye Başkanı Hüseyin Sevinç'in evine hırsız girdi. Sevinç'in evine giren kişi ya da kişiler, cep telefonu ve bir miktar para aldıktan sonra, evin önünde bulunan otomobili de çaldı.

Sinanoğlu Belediye Başkanı Hüseyin Sevinç, yaptığı açıklamada, eve geç saatlerde geldiğini belirtti. Evde çocuklarının ve eşinin bulunduğunu ifade eden Sinanoğlu, yaşadıklarını şöyle anlattı:

''Büyük ihtimal eve gelirken, yolda takip ediliyordum. Camdan salona giren kişi ya da kişiler, ceketimin cebinde bulunan otomobilimin anahtarını, bir miktar para ile eşimin cep telefonunu almışlar. Daha sonra evin önünde bulunan otomobilimi çalmışlar. Sabah uyandığımda fark ettim. Ne çocuklarım ne de ben hiç bir şey duymadık. Güvenlik güçleri gerekli incelemeleri yaptı. Umarım en yakın zamanda sonuç alınır.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...