Yetenek Sizsiniz’de Yarı Final heyecanı! Yarı Finali geçmek isteyen yarışmacılar kıyasıya bir rekabete girdi. Birbirinden güzel gösterilere sahne olan Yetenek Sizsiniz’de dün akşam dans eden köpekler, ateşle oynayanlar ve eğlenceli dansçılar yer aldı. Öne çıkan performanslar Pembe Panter Taklit Şov, Grup Kaşıks Dans Gösterisi ile Fire Storm Ateş Performansı oldu.


Fire Storm Ateş Performansı
Ateşle yaptıkları gösteri ile jüriyi ve seyirciyi şaşkınlığa uğratan Fire Storm Grubu, performanslarında tam anlamıyla ‘ateşle' oynadı. Etkileyici dansçılar seyircilerden aldıkları yüzde 95’lik oyla finale adını yazdırdı.


İrem ve Cash
İrem ve zeki köpeği Cash öyle bir gösteri yaptı ki izleyenler gözlerine inanamadı. Geçtiğimiz hafta PSY’nin gelmesiyle şaşkınlığa uğrayan seyirci bu kez bir köpeğin Gangnam Style dansı yapmasıyla daha da şaşırdı. Ortaya ise birbirinden komik görüntüler çıktı.


Grup Kaşıks Dans Gösterisi
Yetenekli dansçılar Yarı Finalde sergiledikleri performansla izleyicileirn gönlüne taht kurdu. Oylamadan yüksek yüzdelerle ayrılmaya alışkın olan Grup Kaşıks üyeleri bu gösteriden de yüzde 86’lık bir oy alarak üst sıralara yerleşti.


Pembe Panter Taklit Şovu
Pembe Panter grubu izleyicileri gülmekten yerlere yatırdı. Yaptıkları çeşitli tiplemelerle seyircilere eğlenceli dakikalar yaşatan Pembe Panter Taklit Grubu geceden yüzde 87’lik oy alarak finale kalmayı başardı.