Smart TV'lere 'haber' geldi

İnternet içeriğini HD ekranda izleme olanağı veren yeni nesil 'akıllı televizyonlar, artık ntvmsnbc ve NTV Spor'un fark yaratan içeriğini de izleyiciye ulaştırıyor.

Haberler 12.10.2011 - 14:44

Smart TV'lere 'haber' geldi

Pek çoğumuzun evinde baş köşede yerini alan HD panel televizyonlar gitgide akıllanıyor. Her biri birer dijital medya merkezine dönüşen bu dijital yayın ortamlarında var olmayı önemseyen Doğuş Yayın Grubu, ntvmsnbc ve NTV Spor içeriğini özel hazırlanan ‘Smart TV’ uygulamalarıyla izleyicisine sunuyor.

Ntvmsnbc ve NTV Spor’un akıllı televizyon uygulamalarının, Philips, Vestel ve Samsung için uyarlanan versiyonları yeni çıkacak televizyonlara entegre edildi; LG ve Arçelik markalı akıllı televizyonlar için yapılan çalışmalar ise son aşamalarında.

Ntvmsnbc Smart TV uygulaması, haber takip alışkanlıklarınıza yepyeni bir boyut getiriyor. Televizyonunuz için özel olarak geliştirilen uygulama sayesinde kumandanızın tuşlarını kullanarak güncel haberleri televizyon ekranınızdan okuyabiliyor, video ve foto galerilerde gezinebiliyorsunuz.

Philips Philips
Vestel Vestel

NTV Spor Smart TV uygulaması da sporseverlere yeni bir fanatiklik kapısı açacak gibi görünüyor. Uygulamayı kullanan ‘akıllı televizyon’ sahipleri, son dakika spor haberlerini ve analizlerini ekranlarından okumakla kalmıyor; karşılaşmaların önemli anlarına foto ve video galerileri takip ederek tekrar tekrar ulaşabiliyor. Hem de hepsi büyük ekranda ve oturduğunuz yerden kumandanızı kullanarak.

Philips Philips
Vestel Vestel

Sayfa Yükleniyor...