Soca Boy'dan halay sürprizi

''Zombie'', ''Ode To My Family'' gibi efsane şarkılarıyla milyonların kalbini çalan İrlandalı ünlü rock müzik grubu The Cranberries ile  ''Chacarron Macarron'' 'I Like To Move It'' adlı şarkılarıyla tanınan Jamaikalı şarkıcı Soca Boy İzmirli müzikseverlerle buluştu.

Haberler 24.07.2010 - 15:48

Soca Boy'dan halay sürprizi

Türk müzikseverlerin ''Zombie'', ''Ridiculous Thoughts'', ''Ode To My Family'', ''Linger'' ve "Animal Instinct" gibi şarkılarıyla tanıdığı İrlandalı ünlü rock müzik grubu The Cranberries, İstanbul'dan sonra İzmir'de konser verdi.

Çeşme'deki Seaside'da sahneye çıkan Cranberries, sevenlerine keyifli anlar yaşattı. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Cranberries, konserinde ilk üç şarkıyı basın mensuplarının görüntülemesine izin verdi.

Blue Ice'da sevenleriyle buluşan Soca Boy ise, Türk kültüründe düğünlerde sıkça çalınan halay türküsüne de yer verip programının sonlarına doğru sürpriz yaptı.

Ünlü şarkıcı sahneden inerek hayranlarıyla beraber halay çekti ve bazı dinleyileri şarkıcının alnına para yapıştırdı.

Soca Boy, Türkiye'nin adını dünya müzik ortamında biraz daha öne çıkartabilmek amacıyla "Scoo be Doo" adlı yeni albümünün ve 25 sene önce bestelediği "Follow the Leader" şarkısının orjinal halinin tanıtımını Türkiye'de yapacağını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...