Son 3 ayda izleyici sayısını yüzde 50 artıran Samsung Türkiye YouTube sayfası 3 milyon izlenmeyi aştı!

Türkiye’de en çok izlenen kurumsal kanal olan Samsung Türkiye YouTube sayfasının video izlenme sayısı 3 milyonu aştı

Haberler 30.10.2012 - 11:32

Son 3 ayda izleyici sayısını yüzde 50 artıran Samsung Türkiye YouTube sayfası 3 milyon izlenmeyi aştı!

3 Ocak 2011’de yayın hayatına başlayan Samsung Youtube sayfası hem izlenme sayısı hem de içerik zenginliği anlamında her geçen gün daha da büyüyor. 3 milyondan fazla izlenme sayısı ve bini aşkın takipçisi ile ’nin en çok izlenen kurumsal kanalı olan Samsung Türkiye Youtube sayfası, socialbakers.com verilerine göre toplamda 530 video içeriği ile, kurumsal hesaplar içerisindeki lider konumunu devam ettirdi.

Elde ettiği izlenme sayısının %45’ini Youtube dışı kanallardan elde eden Samsung Türkiye, kullanıcılarının daha iyi bir video deneyimi yaşaması için, mevcut videolara tüm sosyal medya kanalları üzerinden ulaşma imkanı da sağlıyor.

Samsung Türkiye Youtube sayfasının başarısı hakkında konuşan Samsung Electronics Türkiye Dijtal Pazarlama Müdürü Ömer Suner, “Samsung Türkiye olarak, 2011 Ocak ayında açtığımız kurumsal Youtube sayfamızda, kullanıcılarımıza sunmakta olduğumuz zengin video içeriği ile Türkiye’nin en beğenilen ve en çok izlenen kurumsal sayfası olduk. Youtube sayfamız, geçtiğimiz günlerde 3 milyon izlenme sayısını da aşarak, Türkiye’nin en geniş kapsamlı video arşivi ile en çok izlenen kanalı oldu. Youtube sayfamızda yer verdiğimiz, ürün inceleme videoları, kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla çekilen detaylı ürün anlatım videoları, reklam videolarımız ve son zamanlarda başarı ile gerçekleştirdiğimiz lansmanlarımıza ait videolarımız ile önümüzdeki dönemde de mevcut başarımızı arttırarak sürdürmeyi istiyoruz.” dedi.

En çok ilgi çeken videolar

• 2 dakikada göz yanılması - https://www.youtube.com/watch?v=1CbFQZTUyQY

• Erdil Yaşaroğlu’ndan Dünyanın En Büyük Karikatürü https://www.youtube.com/watch?v=eLEtJGmWEgc

Birbirinden ilginç yüzlerce video için https://www.youtube.com/samsungturkiye

Sayfa Yükleniyor...