SON DAKİKA HABERİ: Denizli'de 4,0 büyüklüğünde deprem

SON DAKİKA HABERİ: AFAD'ın bildirdiğine göre Denizli'nin Çardak ilçesinde saat 23:03'te 4,0 büyüklüğünde deprem oldu.

Anadolu Ajansı 27.11.2019 - 00:09

SON DAKİKA HABERİ: Denizli'de 4,0 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberi! Denizli'nin Çardak ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 23.03'te Denizli'nin Çardak ilçesinde 4,0 büyüklüğünde yer sarsıntısı kaydedildi.

Depremin 7 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.

"OLUMSUZ BİR BİLGİ ALMADIK"

AFAD Denizli İl Müdürü Ali Etiz, Çardak ilçesinde meydana gelen 4,0 büyüklüğündeki depremde, ilk belirlemelere göre can kaybının olmadığını, binalardan önemli bir yıkılma haberinin de kendilerine ulaşmadığını söyledi.

Etiz, depremin, ilçe ile Bozkurt ve kent merkezinde de hissedildiğini, depremin ardından kaymakam, belediye başkanı ve muhtarlarla ilk görüşmeleri yaptıklarını belirtti.

Ali Etiz, "İlk belirlemelere göre can kaybı ya da önemli bir yıkılma yok, tarama çalışması devam ediyor. AFAD, sağlık ve jandarma ekipleri, mahalleleri geziyor. Çok şükür şu ana kadar olumsuz bir bilgi almadık." dedi.

Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz da "İlçemizde saat 23.04'te meydana gelen 4,0 büyüklüğündeki depremde şükürler olsun ki can ve mal kaybı bulunmamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...