SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Kilit operasyon bölgesinde bir asker şehit oldu

MSB, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırı sonucunda Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu'nun şehit olduğunu duyurdu. MSB'nin açıklamasında, "Bölgede hava kuvvetleri ve ateş destek vasıtaları desteğinde operasyonlar devam etmektedir" denildi.

Haberler - Anadolu Ajansı 19.04.2022 - 23:18 | Son Güncelleme : 20.04.2022 - 03:20

SON DAKİKA HABERİ: Pençe-Kilit operasyon bölgesinde bir asker şehit oldu

Son dakika haberi! Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu'nun teröristler tarafından yapılan roketatarlı saldırı sonucunda şehit olduğunu bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, operasyon bölgesinde, bugün teröristler tarafından roketatarlı saldırı yapıldığı ve saldırıda Piyade Teğmen Kanlıkuyu'nun şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada, "Bölgede hava kuvvetleri ve ateş destek vasıtaları desteğinde operasyonlar devam etmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi. 

AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da şehit Kanlıkuyu için başsağlığı mesajı yayımladı.

MSB'nin sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda Akar, "Kahraman silah arkadaşımız 19 Nisan 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.

AİLESİNE ACI HABER VERİLDİ

Şehit Piyade Teğmen Kaan Kanlıkuyu'nun Yenimahalle ilçesindeki ailesine şehadet haberi ulaştı.

Yetkililer, Kanlıkuyu'nun şehadet haberini, Güzelkaya Mahallesi Güventepe Caddesi'nde yaşayan ailesine verdi.

Eve ve sokağa Türk bayrakları asılırken belediye ekipleri taziye çadırı kurdu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...