SON DAKİKA: Küçükçekmece'de çocuğa cinsel saldırıda bulunan fail tutuklandı

SON DAKİKA HABERİ: Küçükçekmece'de küçük çocuğa cinsel saldırıda bulunan zanlı tutuklandı.

Haberler - İHA 26.04.2019 - 14:15 | Son Güncelleme : 26.04.2019 - 14:25

SON DAKİKA: Küçükçekmece'de çocuğa cinsel saldırıda bulunan fail tutuklandı

Son dakika haberi! 

Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan Pakistan uyruklu 18 yaşındaki M.V., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Küçükçekmece Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, "İstanbul Küçükçekmece’de cinsel istismar suçunun faili olduğu değerlendirilen yabancı uyruklu şahıs, bugün çıkarıldığı mahkemece cinsel saldırı suçundan tutuklanmıştır" denildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bilindiği gibi, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğüne bir çocuğun istismara maruz kaldığı ihbarının yapılmasının hemen akabinde Cumhuriyet Başsavcılığımızca derhal soruşturma başlatılmıştır. Soruşturmanın sağlıklı yürümesi ve mağdur çocuğun yeniden örselenmemesi için pedagog, Cumhuriyet Savcısı ve Müdafii eşliğinde mağdur çocuğun beyanı alınmış, failin eşkal bilgileri tespit edilmiştir. Soruşturmada delil olabilecek tüm bulgu ve deliller titizlikle toplanmıştır.

Ayrıca cinsel istismar suçunun faili olduğu değerlendirilen yabancı uyruklu şahısla aynı evde kalan ve ’ye kaçak yollarla girdiği tespit edilen 6 kişinin de ifadesi alınmıştır. Söz konusu kişilerin olayla ilgisinin olmadığının tespit edilmesi üzerine yurt dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğüne teslim edilmişlerdir. Soruşturma titizlikle ve çok yönlü olarak sürdürülmektedir."

Sayfa Yükleniyor...