SON DAKİKA HABERİ: Elindeki silahla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafiği durdurdu

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Avrupa yakasına giden bir kişi otomobilini yolun ortasına bırakarak elindeki silahla köprüden araçların geçişini engelledi. Olay sonrası bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, köprü güvenlik gerekçesiyle çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı.  Polis tarafından ikna edilen kişi elindeki silahı denize atarak teslim oldu

NTV Haber - Anadolu Ajansı 18.10.2019 - 03:56

SON DAKİKA HABERİ: Elindeki silahla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafiği durdurdu

Son dakika haberi!  İstanbul'da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Avrupa yakasına giden bir kişi köprü üzerinde aracını yolun ortasına bırakarak elindeki silahla trafiği durdurdu.

Henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden Avrupa yakasına giderken, kullandığı 68 KP 763 plakalı otomobili yolun ortasında durdurarak araçtan indi.

Söz konusu kişi elindeki silahla köprüden araçların geçişini engelledi.

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, köprü, güvenlik gerekçesiyle çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı. Özel harekat polisleri çevrede güvenlik önlemi aldı.

Olay nedeniyle köprünün her iki yönünde uzun araç kuyrukları oluştu. Polisler tarafından ikna edilen kişi elindeki silahı denize atarak teslim oldu.

Köprü trafiğe açılırken, alkollü olduğu öğrenilen kişi emniyete götürüldü.

Sayfa Yükleniyor...