Sony'nin yeni harikası D Serisi

Sony'nin yeni D Serisi projektörleri hafif, kompakt ve kullanımı çok kolay. Sunumlarıyla etki yaratmak isteyen şirket yöneticilerine, kusursuz çözümler için tek tercih!

28.09.2009 - 13:15

Boyutları, hafifliği ve şıklığıyla göz dolduran Sony'nin yeni harikası D Serisi 3LCD XGA taşınabilir projektörleri şirketler ve eğitim kurumları için idealdir. A4 boyutundan daha az kapladığı alan ve 2 kg'nin biraz üzerindeki ağırlığıyla "tam portatif" özelliğe sahiptir ve mekanlar arası taşınması çok kolaydır.


Küçük boyutuna rağmen Sony’nin BrightEra™ teknolojisi* sayesinde yüksek resim kalitesi ve 3000 ANSI lümene kadar muazzam parlaklık seviyesi sunar. Esnek olmayı sevenler için kablosuz bağlantı, video yayını ve USB bellek üzerinden sunum yapma seçeneklerini de sunar.

Türkçe menü seçeneği ile kullanıcının rahatlığı garanti altına alınmıştır.

Ürün kataloğu için tıklayınız...

Satış noktaları için tıklayınız...

Ürün özellikleri :

Bright Era : Sony tarafından geliştirilen yenilikçi inorganik panel teknolojisi ile daha parlak ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi güvence altına alınmıştır.

Renkli Işık Çıkışı : 3000 ANSI lümen Renkli Işık Çıkışı projektörün renk yansıtma özelliğini ölçen bir ölçüdür.


Kablosuz bağlantı : Microsoft Windows Vista™ kablosuz kullanım sertifikası ile mekanın her yerinden bilgisayarınıza veya ağınıza kablosuz olarak bağlanıp sunumunuzu yapabilirsiniz.

USB Dosya Görüntüleyicisi : USB bellek üzerine kaydedilmiş sunumunuzu projeksiyon üzerinden yapmanıza imkan tanır.

Video Yayını : Dahili Windows Media Player sayesinde bilgisayarınızdan, ağınızdan veya USB belleğinizden video dosyalarını yayınlayabilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...