Sosyal medya arşivinizi tek hesapta yedekleyin

SocialFolders ile sosyal ağlar, dosya paylaşım siteleri ve fotoğraf uygulamaları gibi internette birçok farklı adreste yer alan dosyaları yedeklemek mümkün...

Sosyal medya arşivinizi tek hesapta yedekleyin

Dropbox gibi çalışan SocialFolders’ın en dikkat çekici özelliği uygulamanın sadece farklı hesaplarınızda yer alan dosyalarınızın yedeğini almasının yanı sıra bu hesaplara dosya yüklemek ve o dosyaları yönetme imkanı da veriyor olması.

Dropbox gibi dosya yedekleme ve paylaşım programlarına aşina olan SocialFolders’ı kolaylıkla kullanabilirler. Tek yapmaları gereken üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra yedeklemek istediği servislerinin hesap bilgilerini girmek ve daha sonra da transfere başlamak.

SocialFolders ile hangi servislerdeki dosyalarımızı yedekleyebiliyoruz? Flickr, Facebook, Instagram, Picasa, Photobucket, Box, YouTube ve Google Docs bunlardan sadece birkaçı...

SocialFolders’a bağlanan servislerde yer alan dosyalarınızın tamamını uygulamaya yükleyebileceğiniz gibi sadece istediğiniz dosyaların yüklenmesini de sağlayabilirsiniz. Bir defa seçtikten sonra da günde bir kerelik olmak üzere SocialFolders belirttiğiniz hizmetteki dosyalarınızı otomatik olarak yedekliyor.

SocialFolders ile sosyal ağlara veya diğer üyesi olduğunuz servislere kolaylıkla dosya yükleyebilirsiniz. Örneğin Instagram’da yer alan fotoğraflarınızı SocialFolders ile Flickr’a da ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken dosyaları seçmek ve yüklemek istediğiniz servisin klasörüne yapıştırmak. (sosyalmedya.co)

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...