Spor Bakanı Bak'tan Baykal ailesine ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Deniz Baykal'ın ailesine ziyarette bulundu ve "Güçlü bir bünyesi var, durumu da iyiye doğru gidiyor. Hepimiz dua ediyoruz" dedi.

Haberler - Anadolu Ajansı 27.10.2017 - 15:35

Spor Bakanı Bak'tan Baykal ailesine ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi gören Baykal'ın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Bak, şöyle konuştu:

"Ailesine geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Deniz Bey ile hukukumuz, NATO Parlamenterler Asamblesi'nde ve Avrupa Konsey Parlamenterler Asamblesi'nde toplantılarda birlikte olmuştuk. Kendisinin sporcu olması nedeniyle de ortak sohbetlerimiz oldu. Güçlü bir bünyesi var, durumu da iyiye doğru gidiyor. Hepimiz dua ediyoruz.

Ailesine de geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine dua ediyoruz. İnşallah tekrar sağlığına kavuşacak ve Türk siyasetinde önemli bir yeri olan Deniz Bey, bu hizmetine devam edecek diye düşünüyorum."

Sayfa Yükleniyor...