Stacey Kent 3 gece Salon'da

Fransız şanson geleneğinin zarif temsilcisi Stacey Kent üç gece üst üste Salon’un konuğu oluyor.

06.11.2012 - 14:21

Stacey Kent 3 gece Salon'da

Fransız şanson geleneğiyle cazı bir araya getiren Amerikalı caz vokalisti Stacey Kent, hayranlarıyla üç gece üst üste Salon’da buluşacak. 2010 ve 2011 yıllarında Salon’da verdiği konserlerle büyük ilgi gören sanatçı 7 Kasım Çarşamba, 8 Kasım Perşembe ve 9 Kasım Cuma geceleri 21.30’da Salon’da.

Close Your Eyes adlı ilk albümü 1997’de yayımlanan Stacey Kent, The Boy Next Door albümüyle Fransa’da altın plak ödülünü aldı.

Günümüzün en parlak caz yeteneklerinden biri olarak nitelendirilen Stacey Kent, 2001 ve 2002 yıllarında İngiliz Caz Ödülleri ve BBC Caz Ödülleri’nde en iyi vokalist seçildi, 2006’da The Lyric isimli albümü ile BBC Caz Ödülleri’nde “Yılın Albümü” ödülü aldı. 2009 yılında Grammy’e aday gösterilen sanatçı, tamamı Fransızca şarkılardan oluşan Raconte-Moi albümünü 2010’da yayımladı. Stacey Kent, Richard Loncraine’in yönettiği, Shakespeare’in aynı adlı eserinden uyarlanan III. Richard filmi için seslendirdiği The Passionate Shepherd to His Love isimli şarkıyla da büyük ilgi topladı.

Müzik kariyeri boyunca sekiz stüdyo albümü yayımlayan Stacey Kent, ilk konser kaydını geçtiğimiz yıl Dreamer in Concert adıyla yayımladı. Parisli hayranlarıyla buluştuğu bu konser kaydında sanatçı, daha önce kaydedilmemiş üç şarkı seslendirdi.

Stacey Kent Konseri Biletleri Nerede?
Bazı kategorilerinde biletlerin tükenmek üzere olduğu Stacey Kent konseri biletleri Masa 80 TL, Balkon 70 TL, Ayakta (balkon) 60 TL ve Öğrenci 50 TL üzerinden satışta. Salon etkinliklerinin biletleri Biletix satış kanalları ve Salon gişesinden temin edilebilir. Salon gişesi pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...