Sünnet çocuğunun eline silah verip, havaya ateş ettirdiler

Elazığ'daki bir sünnet düğününde, sünnet çocuğunun eline tabanca verildi. Havaya 14 el ateş eden küçük çocuğun babasının da yanında olması dikkat çekti.

DHA 04.07.2017 - 14:51

Sünnet çocuğunun eline silah verip, havaya ateş ettirdiler

Elazığ'ın Maden ilçesine bağlı bir köyde, geçen cumartesi yapıldığı tahmin edilen sünnet düğününde, sünnet olacak küçük çocuğun eline tabanca verilerek havaya ateş etmesi sağlandı.

Cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde, düğünde önce sünnet olan çocuğun annesi olduğu sanılan bir kadın sahneye çıkarak havaya tabanca ile ateş ediyor. Diğer bir görüntüde ise, yanında babası bulunan sünnet çocuğunun eline tabanca verildiği ve çocuğun tabancayı aldıktan sonra 14 el ateş ettiği görülüyor.

''BİLO SENİ ÇEKİYORUM, BİZE TUTMAYASIN''

Küçük çocuğun havaya ateş etmesi sırasında babasının yere doğru eğildiği görüntüde yer aldı. Çocuğun ateş etmesinin ardından babası olduğu tahmin edilen kişinin cebinden bir tabanca çıkarıp, şarjör taktığı da görüntülere yansıdı. Görüntüyü çeken kişinin ateş etmeden önce sünnet olan çocuğa seslenerek, "Bilo seni çekiyorum. Bize tutmayasın. Havaya tut oğlum" dediği dikkat çekti.

Sayfa Yükleniyor...