Süperstar Ajda artık modacı oldu

Kendi tasarımlarını tanıtan Ajda Pekkan, "Yenilikçiyim. İçimde ukte olarak kalan tasarım ve moda dünyasına giriş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum" dedi.

08.05.2011 - 16:51

Süperstar Ajda artık modacı oldu

Sanatçı Ajda Pekkan, 2011 İlkbahar-Yaz sezonu için Twist’e özel tasarladığı "Ajda Pekkan for Twist" koleksiyonunun tanıtımı için Antalya'ya geldi.

Kendi tasarımı olan siyah renkli tayt ve üzerinde fotoğrafı bulunan tişört giyen ünlü sanatçı, müzik dünyasının zirvesinden tekstil ve moda tasarım dünyasının zirvesine hareket ettiğini söyledi.
Hayatının her anını rekabetle geçirdiğini vurgulayan Pekkan, "Artık benim için müzik dünyasının zirvesi yok. Çünkü oradayım. Ajda Pekkan, sürekli aynı şeyleri tekrarlamak istemeyen bir insan. Yenilikçiyim. İçimde ukte olarak kalan tasarım ve moda dünyasına giriş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum" dedi.

'POTANSİYELİM VAR, KUTUYA KAPATMAM'
Doğru bir ekiple 8-9 ay süren ön çalışmanın ardından "Ajda Pekkan for Twist" kreasyonunu ortaya çıkardığını kaydeden Pekkan, şöyle konuştu:

"Konser sonraları bir şey yapmıyoruz. Benim bir potansiyelim var, onu da kutuya kapatmak istemedim. Dünya üzerinde starlar kendi markalarını çıkartır, Türkiye'de henüz bu sistem yok. Türkiye'de telif hakkı olayı yok çünkü. Ajda Pekkan'ı moda kulvarında taşımak istiyorum."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...