Survivor için geri sayım başladı!

Survivor  Ünlüler – Gönüllüler yeni sezonuyla 17 Mart Pazar 20.00'de Star TV’de başlıyor!

12.03.2013 - 15:11

Survivor için geri sayım başladı!

Büyük bir merakla beklenen Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına sayılı günler kaldı. İzleyiciler takımlara katılan ünlü isimleri merak ederken en sonunda beklenen gün geldi ve takımlarda yarışacak isimler açıklandı. İşte Star TV’nin Ünlüler Takımı’nda yarışacak isimler hakkında yazdıkları:

Bennu Gerede
Bennu Gerede 1971 İstanbul doğumludur.Atatürk'ün yaveri Hüsrev Gerede'nin torunu, yönetmen Canan Gerede ve doktor Selçuk Gerede'nin kızıdır. Bennu Gerede'nin ikisi ikiz olmak üzere 4 erkek çocuğu vardır. Parsons School of Art mezunudur ve fotoğrafçılık yapmaktadır.

Doğukan Manço
Doğukan Manço, 19 Mayıs 1981'de Belçika'nın Liège şehrinde doğdu. Tam adı Doğukan Hazar Manço'dur. Ünlü şarkıcı Barış Manço ve Lale Manço çiftinin ilk çocuklarıdır. Batıkan Zorbey Manço adında bir kardeşi vardır.Doğukan Manço DJ'lik yapmaktadır

Irmak Atuk
1985 İzmir doğumludur. 2002 yılında Türkiye'nin en iyi, Dünya'nın 2. iyi modeli seçilmiştir.Modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapmaktadır.

Cengiz Çoşkun
1982 İstanbul doğumludur. Bulgaristan'dan Türkiye'ye göç etmiş oyuncu ve mankendir. Cengiz Coşkun özellikle, Türkiye tarihinde en çok izlenen sinema filmi Fetih 1453'te Giovanni Giustiniani rolüyle tanınmıştır.

Larissa Rodrigues
1988 yılında Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde doğmuştur. Larissa, oyuncu ve modeldir. Larissa, Türk model ve eski basketbolcu Burak Gacemer ile evlenerek Gacemer soyadını almıştır.

Dağhan Külegeç
18 Ekim 1978 doğumludur. Dağhan Külegeç özellikle Kavak Yelleri dizisindeki Efe rolüyle tanınmıştır. Survivor Dağhan Külegeç, oyunculuğunun yanında yardımcı yönetmenlik deneyimine de sahiptir.

Erhan Yavuz
1980 Adapazarı doğumludur. Binicilik lisansını 1992 yılında aldıktan sonra yarışlara katılan ve 1996 yılında jokeyliğe geçen Erhan Yavuz 2009 yılında İrlanda'ya gidip bir süre eğitim almıştır. Erhan Yavuz'un işindeki en büyük başarılarından birisi Dünya Fair Play Şampiyonu olmasıdır. Bir yarışta, bir yandan koşusuna devam ederken bir yandan da rakibini zor durumdan kurtararak büyük bir tehlikeye engel olmuştur. Bu yarışta yardımcı olduğu rakibinin birinci olması da hayli ironiktir. Sonrasında da bu davranşı nedeniyle dünya çapında onurlandırılmıştır.

Nazenin Tokuşoğlu
Gazetecidir. 2012 yılında da Survivor adasını ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında da Acun Ilıcalı kendisine yarışmacı olmayı teklif etti.

Ümit Karan
Futbolcudur. 1 Nisan 1976 doğumludur. Almanya'nın başkenti Berlin'de doğan Ümit Karan futbol hayatına da Almanya'da başlamıştır. 10 kez milli olan Ümit Karan'ın oynadığı takımlar şöyle: Türkiyemspor Berlin, Gençlerbirliği, Galatasaray, Ankaraspor, Eskişehirspor. Ümit Karan, Zeynep Karan ile evlidir ve 7 yaşında Ümitcan adında bir oğlu vardır.

17 Mart’ta başlayacak Survivor Gönüllüler takımında yarışacak olan Gül, Murat, Mustafa, Duygu ve adaşı diğer Duygu, Emel ve Bozok ve Yetenek Sizsiniz’den tanıdığınız Hilmi Cem ise oldukça iddialı.

SURVIVOR İLE İLGİLİ TÜM GELİŞMELERİ TVYO.COM'DAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

SURVIVOR ÜNLÜLER FOTOGALERİ
SURVIVOR GÖNÜLLÜLER FOTOGALERİ
SURVIVOR ÜNLÜLER TANITIM
SURVIVOR GÖNÜLLÜLER TANITIM

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...