Symbol İstanbul ile 2 bin kişiye istihdam

KARDEN İnşaat, Esenyurt’ta residence, busidence ve alışveriş ve yaşam merkezini buluşturan yeni projesi ‘Symbol İstanbul’u görücüye çıkardı. 150 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek Symbol İstanbul’da yaşam başladıktan sonra 2 bin kişiye istihdam olanağı yaratılacak.

Haberler 16.03.2012 - 12:21

Symbol İstanbul ile 2 bin kişiye istihdam

İlk residence projesi Avenue ile yatırımcılara ortalamada yüzde 75 kazanç sağlayan KARDEN İnşaat,  Esenyurt’ta 150 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği ‘Symbol İstanbul’u Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen basın toplantısı ile tanıttı.

KARDEN Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, toplantıda yaptığı konuşmada, karma konsepti ve bulunduğu lokasyona kattığı değer dolayısıyla Symbol İstanbul’un sektöre iz bırakacak bir proje olduğunu belirterek İstanbul’un tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir proje yarattıklarını anlattı:

“Konumu, ulaşım çözümleri, spor merkezleri ve sosyal alanlarıyla Symbol İstanbul hayata dair her şeyi bünyesinde barındırıyor. Projenin inşa süresi boyunca 500 kişiye istihdam sağlanacak. Yaşam başladıktan sonra da ofis ve alışveriş-yaşam merkezlerinde 2 bin kişiye istihdam olanağı yaratılacak."

KARDEN Proje Geliştirme ve Pazarlama Genel Koordinatörü Hakan Buvan ise, doğru lokasyon, doğru proje, doğru fiyat ve doğru tanıtım prensibi ile proje ürettiklerine dikkat çekerek; “İlk residence projemiz Avenue’de, yatırımcılarımıza ortalamada yüzde 75 kazanç sağladık. KARDEN İnşaat olarak bu kazancı her projemize yaymayı hedefliyoruz” dedi. Buvan, yalnızca yerli yatırımcıların değil, yabancı yatırımcıların da projeye büyük ilgi gösterdiğini de belirtti.

PROJE 2014 SONU TESLİM

Residence, busidence, AVM olarak karma bir konsepte sahip olan Symbol İstanbul, 203 bin 491 metrekare arsa alanına sahip. 31 Aralık 2014’te teslim edilmesi planlanan projede metrekare satış fiyatları 1.700 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ile 4 oda 1 salon konutların yer aldığı projede A ve B bloklar residence, C blok ise iş merkezi olarak yer alıyor. 176 farklı tipte konutun bulunduğu Symbol İstanbul'da organizasyon, seyahat, güvenlik, sağlık ve danışmanlık hizmetleri gibi birçok imkan sunulacak.

Symbol İstanbul içerisinde; kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, tenis kortu, basket sahası, plates salonu, squash, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, spa, masaj salonu, cafe-restaurant, hobi odası, oyun odaları, çocuk kreşi, cep sineması, seminer ve toplantı salonları, balo ve party lounge mevcut.

Sayfa Yükleniyor...