Tacizcisini ağaca bağladı, bıçakladı, fotoğrafladı

Samsun'da 5 çocuk annesi bir kadın, kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü kişiyi ağaca bağlayıp bıçakla yaraladığı ve yarı çıplak fotoğraflarını çektiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Tacizcisini ağaca bağladı, bıçakladı, fotoğrafladı

Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi'nde yaşayan 28 yaşındaki 5 çocuk annesi M.D., kendisini taciz ettiğini ve hakkında dedikodu yaptığını öne sürdüğü D.K'nin buluşma isteğini kabul etti. Teknepınar köyündeki ormanlık alana giden M.D, ilişkiye girmek istediğini belirten D.K'nin teklifini, kendisini ağaca bağlama şartıyla kabul ettiğini söyledi. Bunu kabul eden D.K, genç kadın tarafından, üzerinden çıkardığı pantolon ve gömlekle bir ağaca bağlandı.

Yarı çıplak ağaca bağladığı D.K'nin üzerinde bulduğu bıçakla, alnını ve göğsünü çizerek yaralayan M.D, cep telefonuyla fotoğraflarını çektikten sonra ormanlık alandan ayrıldı.

Bir süre sonra M.D, cep telefonuyla D.K'nin yakınlarını arayarak yerini bildirdi. Bunun üzerine yakınları D.K'yi ormanlık alandan aldı.

Durumun polise bildirilmesi üzerine olay yerine giden ekipler, D.K'yi Irmak Polis Merkezi'nde götürdü. Polis, daha sonra da M.D'yi gözaltına aldı.

Yetkililer, D.K. hakkında ''cinsel istismar'' suçundan, M.D. hakkında ise ''alıkoyma, yaralama ve yağma'' suçlarından işlem yapılacağını bildirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...