Boksör kız tacizcisini tek yumrukla hastanelik etti

Zonguldak'ta amatör boksör 18 yaşındaki G.A., kendisini taciz ettiğini iddia ettiği 41 yaşındaki Süleyman K. yi tek yumrukla hastanelik etti. Tedaviye alınan Süleyman K., iddiayı yalanlarken, "Biranda yanıma gelerek bana vurdu. Ne olduğunu anlayamadım" dedi.

İHA 06.06.2015 - 09:50

Boksör kız tacizcisini tek yumrukla hastanelik etti

ZONGULDAK - Olay, saat 21.00 sıralarında Mithatpaşa Mahallesi Asma Taksi Durağı önünde meydana geldi.

Annesi A.A. ile birlikte evlerine giden lise 3 üncü sınıf öğrencisi G.A., yolda 41 yaşındaki Süleyman K. ile karşılaştı.

Aynı zamanda amatör olarak boks yapan G.A., sabah kendisini sözlü taciz ettiğini iddia ettiği Süleyman K. ile tartıştı. G.A., tartışma sırasında Süleyman K. ye yumruk atıp itti.

Yere düşerek yaralanan Süleyman K. çevredekilerin haber vermesiyle gelen sağlık ekibi tarafından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. Süleyman
K.'nin sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi.

G.A., olay yerine gelen polis tarafından sakinleştirilerek Soğuksu Polis Merkezi nde götürüldü. G.A., sabah saatlerinde Süleyman K. nin kendisini taciz ettiğini akşam karşılaşmalarının ardından olayın yaşandığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Hastanede tedavi altına alınan Süleyman K. ise taciz iddialarını yalanlayarak, "Bir anda yanıma gelerek bana vurdu. Ben ne olduğunu anlayamadım. Taciz etmedim. Bende kendisinden şikayetçiyim" dedi. Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Sayfa Yükleniyor...