"Talihli değilim, bilet bile almadım"

Antalya'da büyük ikramiye talihlilerinden biri olduğu iddia edilen Murat Tokmak, "Param olmadığı için bilet dahi alamadım" dedi.

piyango

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 61 milyon TL; İstanbul, Ordu, KKTC ve Antalya'da satılan biletlere çıktı.

Talihlilerden birinin Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 25 yaşındaki Murat Tokmak olduğu iddia edilmişti. 

Bir ilaç firmasında servis personeli olarak çalışan Tokmak'ın arkadaşları 1 Ocak'tan beri işe gelmediğini ve nerede ne yaptığını bilmediklerini söyledi.

Ancak talihli olduğu öne sürülen Murat Tokmak'tan iddialara yalanlama geldi. 

Parası olmadığı için bilet dahi alamadığını söyleyen Tokmak, "Asılsız bilgilerle ilgili hukuki işlem başlatacağım" dedi. 

MURATPAŞA'YA 7 YILDA 22 KEZ BÜYÜK İKRAMİYE ÇIKTI

Antalya'da 'şanslı ilçe' olarak nitelendirilen Muratpaşa'ya, son 7 yılda Süper Loto, Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara gibi oyunlardan 22 kez büyük ikramiye çıktı.

2016 ve 2017 Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişi büyük ikramiye talihlileri, biletlerini Muratpaşa'dan satın aldı. Muratpaşa'ya sıkça büyük ikramiyenin çıkması, nüfusun çokluğuna bağlanıyor.

Muratpaşa Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri. İlçede yaklaşık 500 bin kişi yaşıyor. Kentte 230 civarında şans oyunları bayisi bulunuyor. İlçeye gezi ve iş için gelenler de gelmişken burada şans oyunu oynuyor. Muratpaşa'yı şanslı görüp diğer ilçelerden, illerden şans oyunu oynamak için gelenler de var.

YILBAŞI İKRAMİYESİNİ KIBRIS'TAN KAZANAN TALİHLİ ORTAYA ÇIKTI

Sayfa Yükleniyor...