Taraftar Adnan Polat'ın istifasını istiyor

Galatasaray'da ortalık toz duman, başkan Polat kararını şu sıralarda duyuruyor. ntvmsnbc'nin anketine katılan taraftarların çok büyük bir bölümü ise Adnan Polat'ın istifasını istiyor.

21.01.2011 - 09:57

Galatasaray için 15 Ocak kelimenin tam anlamıyla tarihi bir gündü, yılan hikayesine dönen stadyum yıllar sonra nihayet bitmiş, Ali Sami Yen'le hüzünlü bir şekilde vedalaşılmış ve Aslantepe'nin yolu tutulmuştu.

Türk Telekom Arena'nın açılışında her şey istenildiği gibi giderken malum protestolardan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Başbakan stadyumu terk etti, Başkan Adnan Polat özür diledi, bir gün sonra protestocuların bir daha Arena'ya sokulmayacağını açıkladı ve yine bir gün sonra provakatörlerin stada alınmayacağını söyledi.

Son bir haftayı gündemin zirvesinde geçiren Galatasaray'da ortalık toz duman. Camia içindeki Adnan Polat'a yükselen istifa seslerinin ardından yönetimdeki çatlak gün yüzüne çıktı. İkinci Başkan Mehmet Helvacı Polat'a rest çekti ve yönetimin geleceği bu akşam belli oluyor.

Kaderin bir cilvesi, Adnan Polat kararını bugün saat 20.25'te verecekti. 2006 yılında Ali Sami Yen tribünleri önünde şampiyonluk sloganı attığı ve tarihe geçen "Kapalı saat kaç, duyamıyorum? Eski Açık saat kaç?" sözleri ve tribünlerden gelen 20.45 cevabı hafızalardaki tazeliğini koruyordu.  Polat kararını şu anda yaptığı açıklama ile kamuoyuna duyuruyor.

Taraftarsa kararını çoktan vermiş görünüyor. ntvmsnbc'nin anketine yoru yazan Galatasaray taraftarının çok büyük bir bölümü Adnan Polat'ın istifa etmesi gerektiğini belirtti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...