Tartıştığı kız arkadaşını kamyonetle ezdi

Adana'da bir kişi tartıştığı kız arkadaşını kamyonetle ezdi. Olayın ardından hastaneye kaldırılan genç kız 17 gündür komada; erkek arkadaş ise serbest bırakıldı.

İHA 16.08.2017 - 11:07

kamyonet ezdi.jpg

Adana'da üniversite öğrencisi bir genç kız, tartıştığı erkek arkadaşı tarafından kamyonetle ezilerek ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi.

Çukurova Üniversitesi İç Dekorasyon Bölümü öğrencisi Ece Çelik (23), Adana'da 31 Temmuz günü sevgilisi İbrahim D.'nin kamyonetiyle gezmeye çıktı. Çelik bir süre sonra arkadaşlarını arayarak kendisini almalarını istedi.

Bunun üzerine eski sevgilisi Hüseyin A. ve diğer arkadaşları Çelik'i almaya gitti. Araçtan inmek isteyen Çelik ile erkek arkadaşı İbrahim D. arasında tartışma çıktı.

Çelik'in araçtan inmesinin ardından aracıyla Çelik ve Hüseyin A'ya çarpan İbrahim D. olay yerinden kaçmak isterken de Çelik'in üzerinden geçti.

17 GÜNDÜR KOMADA

İki yaralı olay yerine çağrılan ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balacalı Hastanesi'ne sevk edilen Ece Çelik beyninden ameliyat oldu. 

17 gündür komada olan genç kızın sakat kalacağı belirtildi. Diğer yaralı Hüseyin A.'nın ise hafif yaralı olduğu olaydan sonra taburcu olduğu öğrenildi.

YAKALANDI, SERBEST BIRAKILDI

Başlatılan soruşturmada sevgilisine çarpan ve kızın eski erkek arkadaşını da yaralayan İbrahim D. olaydan 5 gün sonra yakalandı.

İbrahim D. ifadesinde sevgilisine çarpmak istemediğini ancak istemeden bir kaza olduğunu söyledi. İbrahim D. ifadesi alındıktan sonra emniyetten tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

TV YARIŞMALARINA KATILMIŞ

Öte yandan, erkek arkadaşı tarafından ezilen ve 17 gündür yoğun bakımda hayat mücadelesi veren Ece Çelik'in daha önce 2 televizyon yarışmasına katıldığı, son katıldığı yemek programında ise 25 bin liralık büyük ödülü kazandığı ortaya çıktı. Kazandığı parayla kendine ev tutup ailesinden ayrı yaşayan Çelik'in kalan parayla da geçimini sağladığı öğrenildi. 17 gündür hastanede tedavi gören Çelik'in kazanın ardından bir gözünün kör olduğu, beyin cerrahi bölümünde ise bilinci kapalı şekilde tedavi gördüğü bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...