Tatilciler dönüş yolunda

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçiren tatilcilerin dönüş çilesi başladı.

İHA - DHA 07.07.2016 - 21:39 | Son Güncelleme : 08.07.2016 - 01:19

Tatilciler dönüş yolunda

9 günlük bayram tatilinin bitimine 3 gün kala İstanbul'a dönüş trafiği başladı. TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun Kocaeli kesiminde, İstanbul istikametine doğru yoğunluk yaşandı.

TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun Kocaeli kesiminde yoğunluk yaşandı. Ramazan Bayramı tatilinden dönenler nedeniyle TEM Otoyolu'nun İzmit geçişinde bulunan Bekirdere rampası kesiminde yoğunluk oluştu. Tünellerde ulaşımın 2 şeride düşmesi nedeniyle rampada araçlar ağır ilerledi.

D-100 Karayolu’nun İzmit kent içi geçişinde de İstanbul istikametine doğru trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Ankara istikametine doğru ise ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadı.

Dün geceden...
Dün geceden...

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ'NDE YOĞUNLUK

Bayram tatillerini İstanbul dışında geçiren bazı tatilciler, dönüşe geçti. Tatillerini geçirmek üzere Bursa, Balıkesir ve Ege Bölgesi'ne giden İstanbullular, dönüş yolunda da Osmangazi Köprüsü'nde yoğunluk oluşturdu. Yalova istikametini kullanarak köprüye ulaşmak isteyen sürücüler, otoyolun Altınova girişinde yaklaşık 10 kilometrelik bir kuyruğa neden oldu. Otoyolun İstanbul istikametinde araçlar, zaman zaman güçlükle ilerledi.

ÇANAKKALE - İSTANBUL YOLUNDA TRAFİK ÇİLESİ

Bayramın son günü Çanakkale'den İstanbul yönüne trafik yoğunluğu oluştu.

Bayram tatilini erken bitiren İstanbullular, dönüş yolunda trafik çilesi yaşadı. Özellik öğleden sonra Tekirdağ'ın Malkara ilçesi ile Edirne'nin Keşan ilçesi arasında trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Bölge trafik ekipleri de, D-110 Karayolu üzerinde kontrollerini aralıksız sürdürdü.

Sayfa Yükleniyor...