Tatlıses'e Urfa'dan kötü haber

Türkücü İbrahim Tatlıses'in akrabası olan Organize Besi Sanayi Bölgesi Başkanı Rızvan Rızvanoğlu evinde ağır yaralı, birlikte yaşadığı Fahriye Arslan ise ölü bulundu. Rızvanoğlu, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

01.04.2012 - 13:57

Tatlıses'e Urfa'dan kötü haber

Şanlıurfa'da türkücü İbrahim Tatlıses'in akrabası olan Organize Besi Sanayi Bölgesi Başkanı 80 yaşındaki Rızvan Rızvanoğlu evinde ağır yaralı, birlikte yaşadığı Fahriye Arslan ise ölü bulundu. Rızvanoğlu, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Olay, sabah saatlerinde İmam Bakır Mahallesi 684'üncü Sokak'ta bulunan Rızvan Rızvanoğlu'na ait tripleks evde meydana geldi.

Saat 08.30'da 155 Polis İmdat hattını arayanlar, Rızvanoğlu ailesinin bulunduğu evden 2 el silah sesi duyduklarını söyledi. İhbar üzerine olay yerine gelen polisler, tripleks evde Rızvanoğlu'nu ağır yaralı halde bulurken, birlikte yaşadığı Fahriye Arslan'ın ise cesedini buldu.

Rızvanoğlu için sağlık ekiplerinden yardım istenirken, olay sırasında evde uyudukları anlaşılan Rızvanoğlu'nun 3 torunu polis merkezine götürüldü.

Ambulans ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine götürülen Rızvanoğlu, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Göğsünden tek mermi ile vurulan Rızvanoğlu'nun cesedi otopsi için hastane morguna konulurken, olayı duyan yakınları da hastaneye akın etti.

Evde uzun süre inceleme yapan polis, Rızvanoğlu ile Arslan'ın yakın mesafeden göğüslerine sıkılan birer kurşun ile yaşamlarını yitirdiğini saptadı. Yapılan çalışmalarda olayın cinayet olma ihtimalinin zayıf olduğunu belirlendi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...