TAV 'primeclass' Lounge'a makyaj

TAV, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yer alan 'primeclass' Lounge'u yenilenen yüzü ile hizmete açtı.

20.04.2012 - 16:14

TAV 'primeclass' Lounge'a makyaj

TAV'dan yapılan açıklamaya göre, konfor ve modern unsurların teknoloji öğeleriyle desteklendiği 'primeclass' Lounge, yeni yüzüyle yolculara seyahatlerinde ayrıcalıklı hizmet verecek.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde 2002'de açılan ve butik servis anlayışı ile hizmet veren 'primeclass' Lounge'da, TV üniteli masaj koltukları, dinlenme bölümü, özel bar, kişiye özel banyo setlerinin yer aldığı duşlar, bagaj ve özel eşyalar için kilitli dolap hizmeti, kablosuz internet, IPad 2, kişisel kulaklıklı TV ve müzik sistemi, kitaplık, gazete ve dergi alanı bulunuyor.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu, ''İstanbul'dan başlayarak Ankara, İzmir ve ardından da Gürcistan, Makedonya ve Tunus'ta yolcularımıza  sunduğumuz yolcu salon hizmetlerini, bu konudaki deneyim ve yolcu beklentilerine göre tasarlıyoruz. Bu sayede, yolcuların havalimanında geçirdikleri zamanı, keyifli bir hale dönüştürüyoruz. Şu anda 5 ülkede, 11 havalimanında 20 özel yolcu salonunu işletiyoruz. Ayrıca, dünya çapında geliştirdiğimiz hizmet ağı sayesinde, TAV tarafından işletilmeyen havalimanlarındaki anlaşma yaptığımız yolcu salonları ile de 53  ülkede, 93 özel yolcu salonunda  hizmetin sürekliliğini devam ettirerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz'' açıklamasında bulundu.

Yenilenen primeclass Lounge'un dizaynı, 1217 Design Mimarlık şirketi ve Mimar Hale Şener tarafından gerçekleştirildi. Duvarları ise Seydi Murat Koç, Harun Antakyalı, Beyza Boynudelik gibi ünlü ressamların tabloları süslüyor.

'Primeclass' Lounge'dan, TAV Passport Kart üyeleri, anlaşmalı banka ve diğer kuruluşların özel müşterileri, uluslararası lounge kart sahipleri, transit ve münferit yolcular faydalanabiliyor.

Ayrıca salondan primeclass CIP Servis'in karşılama ve uğurlama hizmetinden faydalanan yolcular da yararlanabiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...