TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Bahçeli ile bir araya geldi

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Meclis'te MHP lideri Bahçeli ile görüştü. 25 dakika süren görüşmenin ardından kısa bir açıklama yapan Yıldırım, ''Meclis Başkanlığı'na seçildiğimde Sayın Genel Başkan bizi ziyaret etmişti. Biz de ona mukabil bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle de Meclis çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk'' ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı 21.12.2018 - 15:14 | Son Güncelleme : 21.12.2018 - 15:53

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Bahçeli ile bir araya geldi

Son dakika haberi! 

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Bahçeli'nin makamında 25 dakika süren görüşmenin ardından kısa bir açıklama yapan Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ettiğini belirterek, bugün, yeni sistemin ilk bütçesinin son günü olduğunu anımsattı.

Yıldırım, "Bugün yapılacak görüşmelerle inşallah 2019 yılı bütçesini Meclis'te onaylamış olacağız, görüşmelerini tamamlamış olacağız ve böylece 2019'a girmeye hazır olacağız. Bu ziyaretimi merak ediyorsunuz. Ziyaretimin illa bir sebebi olması gerekmiyor. Biliyorsunuz Meclis Başkanlığı'na seçildiğimde Sayın Genel Başkan bizi ziyaret etmişti. Biz de ona mukabil bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle de Meclis çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Melese bundan ibarettir" dedi.

Bahçeli, Yıldırım'ı gelişinde ve gidişinde makam kapısının önünde karşıladı ve uğurladı.

Sayfa Yükleniyor...