İlişkili Haberler

Geçtiğimiz Temmuz ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 'Altın Elbiseli Adam' lakaplı Barkın Bayoğlu'nun ardından motosiklet dünyası bir acı haberle daha sarsıldı.

Antalya'da kent merkezinden sahil yönünü seyreden milli motosiklet sporcusu Toprak Razgartlıoğlu'nun babası Arif Razgatlıoğlu'nun kullandığı motosiklet, kontrolsüz kavşakta tali yoldan çıkan İsmet Oğuz yönetimindeki kamyonetin kasasına çarptı.


Çarpmanın şiddetiyle ön tekeri parçalanarak yerinden fırlayan motosiklet, yola savrularak metrelerce sürüklendi. Refüje çarparak duran motosikletten savrulan Razgatlıoğlu ile yolcu koltuğunda oturan kız arkadaşı Ülkü Özcan 'ın kasklarının kollarında takılı olduğu anlaşıldı.

Arif Razgatlıoğlu, milli motosiklet sporcusu Toprak Razgatlıoğlu'nun da babası.
Arif Razgatlıoğlu, milli motosiklet sporcusu Toprak Razgatlıoğlu'nun da babası.

Kaza yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. 'Tek teker Arif' olarak bilinen sürücü Razgatlıoğlu ile yolcu koltuğunda oturan kız arkadaşı Ülkü Özcan'ın olay yerinde yaşamlarını yitirdiği anlaşıldı. 

CESETLER BİRBİRİNE SARILI

Polis yolu güvenlik gerekçesiyle çift yönlü trafiğe kapattı. Cumhuriyet savcısı, polis ve sağlık görevlilerinin incelemesinin ardından başlarında kaskları olmadığı anlaşılan Razgartlıoğlu ve Özcan'ın birbirine sarılı cesetleri Gazipaşa Devlet Hastanesi Morgu'na gönderildi. 

Polis, kazadan yara almadan kurtulan kamyon sürücüsü İsmet Oğuz'u ise gözaltına aldı.

Bu arada Arif Razgatlıoğlu geçtiğimiz 27 Temmuz'da motosiklet kazası geçirerek yaralanmıştı.