Teknik Yapı Dragos’ta faizi sıfırladı

Teknik Yapı, Maltepe’deki Deluxia Dragos projesindeki dairelere yönelik özel bir kampanya başlatarak, 72 aylık vadedeki faiz oranlarını sıfırladı.

29.06.2012 - 15:21

Teknik Yapı Dragos’ta faizi sıfırladı

Teknik Yapı’nın Maltepe’deki Deluxia Dragos projesine özel başlatılan kampanyada 72 aylık vadelerdeki faiz oranı sıfır olarak belirlendi.

E-5’in hemen yanı başında, yeni adliye binasına komşu 500 dairelik Deluxia Dragos projesinin ’72 ay sıfır faiz’ kampanyasından faydalanmak isteyenler ara ödeme yapmadan aylık 1.031 lira taksitle ev sahibi olabilecek.

Farklı ödeme seçenekleri arayanlar için de alternatifler içeren kampanyada değişen peşinat tutarına göre 36, 48 veya 72 ay sıfır faiz imkanı yer alıyor. İsteyene sıfır peşinat ve 48 ay sıfır faiz imkanı, isteyene ara ödemesiz, aylık 1.019 liradan başlayan ve 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Teknik Yapı, banka kredisi kullanarak Deluxia Dragos’tan daire almak isteyenlere de sıfır peşinat, 2013 ve 2014’te iki ara ödeme seçeneği ve 36 ay vadeye kadar sıfır faiz fırsatı veriyor. 120 aya kadar yayılan ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyenlere ise yüzde 0,47’den başlayan ve maksimum yüzde 0,91 arasında farklı faiz imkanı sunuyor.

Dairelerin yüzde 50’sinden fazlasında kat bahçesi veya balkon bulunan ve üç cephesinden deniz manzarasına sahip olan Deluxia Dragos’ta ağırlıkta 1+1 olmak üzere stüdyo’dan 3+1 tipi daireye kadar farklı seçenekler yer alıyor.

Fitness Center, Step, aerobik, plates merkezi, Türk hamamı, sauna, buhar odası, masaj odaları, çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odası, dinlenme odaları, site lokalinin bina içinde projelendirilirken, bina dışında ise açık yüzme havuzu, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru yer alacak.

Homeoffice konseptinde inşa edilen proje Kasım 2013 ve Haziran 2014’de iki etap halinde teslim edilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...