Televizyon tarihinde bir ilk

İlk kez ABD başkanlarından biri 'Doctor Who' evrenine giriyor. ABD Başkanı Barack Obama'lı 4. sezon finali Pazar günü CNBC-e'de.

Haberler 10.06.2011 - 18:11

Televizyon tarihinde bir ilk

Doctor Who’nun yeni yüzü olarak akıllara kazınan 10. Doktor’a hayat veren David Tennant’la son yolculuğumuza çıkıyoruz. İki bölümden oluşan muhteşem bir finalle veda ettiğimiz Tennant’ın son sözleri “Gitmek istemiyorum” olacak.

Peki neler yaşanacak?
Tüm insan ırkı Usta tarafından ele geçirilmiştir ve Doktor hayatının sonuna gelmektedir. Doktor bugüne kadar Dalekler, Siberler, Melekler ve Şeytanlar ile karşı karşıya kaldı. Şimdi ise hayatının sonu!

Final Bölümü Hakkında Kısa Kısa
- Dizinin bu bölümünde ABD Başkanı Barack Obama’nın gerçek konuşmasını fonda duyacağız. Bu sayede dizi tarihinde ilk kez ABD başkanlarından biri Doctor Who evrenine girmiş oluyor.

- Bir süredir Chuck dizisinde izlediğimiz, esasen James Bond rolüyle tanınan Timothy Dalton, Zaman Lordları’nın Başkanı’nı canlandıracak.

- Kudretli Zaman Lordları 1986’dan bu yana ilk kez bir Doctor Who bölümünde görünecekler.

- Martha’ya evlilik görünüyor. Üstelik Martha’nın nişanlısı düşünüldüğü gibi Tom Milligan olmayacak. Bu sürpriz için bölümün sonunu bekleyin.

- Doktor eski dostları Rose, Kaptan Jack Harness ve Mickey Smith’e veda etmeyi ihmal etmeyecek. Dolayısıyla tüm yoldaşları bu bölümde görebileceğiz.

- 19 Nisan 2011’de hayatını kaybeden usta oyuncu Elisabeth Sladen’ı Doctor Who’da son kez Sarah Jane Smith’i canlandırırken izleyeceğiz.

Kehanet gerçekleşecek mi yoksa Doktor hem kendini hem de dünyayı bir kez daha kurtarmayı başarabilecek mi?

4.Sezon Final Bölümü 12 Haziran Pazar günü saat 22.00'de CNBC-e'de.

Sayfa Yükleniyor...