TEM'de feci kaza: 11 ölü

İstanbul Başakşehir'de kamyon ile minibüs çarpıştı. Kazada 11 kişi hayatını kaybederken, 11 kişi de yaralandı.

Haberler 12.09.2010 - 17:37

Başakşehir'den Küçükçekmece Altınşehir yönüne giden Fuat Barın yönetimindeki yolcu minibüsü ile Adem Gildan'ın kullandığı su tankeri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lojistik Destek Merkezi önünde çarpıştı.

Kazada, minibüste bulunan yolculardan 5'i olay yerinde, 6'sı ise hastanelere kaldırılırken yolda hayatını kaybetti. Kazada yaralanan 11 kişi ise çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Polis, kazada ölen İnci Tezlik (19), Selahattin Bektaş (63), Murat Özdemir (14), Derya Dulkadir (10) ile annesi Hasibe Dulkadir (33), Bektaş Bektaş (56), Bahri Şahbudak (67), Ayhan Üstün'ün (31) kimliklerinin belirlendiğini, 3 kişinin ise kimliğinin tespiti için çalışmaların sürdüğünü bildirdiler.

Kazada yaralanan 11 kişiden su tankerinin sürücüsü Adem Gildan Şişli Etfal Hastenesi'nde, minübüs şoförü Fuat Barın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde, Yunus Seymen, Mehmet Tekinyavuz, Mehmet Cangüneş Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Recep Seymen, Nihat Seymen, Hüseyin Yer Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde, Macit Dulkadir ise Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Sayfa Yükleniyor...