Terazi Burcu iseniz

Terazi - Koç - Koç'a ölçülülüğü, ortaklığı ve analiz yapmayı öğretebilirsiniz.

22.03.2009 - 23:35

Terazi Burcu iseniz

Erkekler İçin..

Terazi - Koç - Koç'a ölçülülüğü, ortaklığı ve analiz yapmayı öğretebilirsiniz. Bolca heyecan yaşayabilir ve çok eğlenebilirsiniz ama aşkı tadamayabilirsiniz. Aslında bu ilişkinin harketliliğinde, bunun farkına bile varamayabilirsiniz. Geniş çevreye sahip olmanız, onun en hoşlandığı özelliklerinizden biri olacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Zaman zaman aksileşebilir; bunu şakaya vurup geçiştirmeyi öğrenmelisiniz. İlişkinizi canlı tutmalısınız ki sizin yaratamadığınız heyecanı dışarıda aramaya başlamasın. Onu ara sıra peşinizden koşturmak, çok sevdiği bir iş olduğu için ilişkiyi sürekli yenilemenize yarayabilir.

Terazi - Boğa -  Zerafet anlayışınızın örtüşüyor olması, kendi şıklığınıza ve güzelliğinize özen göstereceğinizden birbirinizi sürekli olarak beğenmenizi de mümkün kılacaktır. Sanatsal zevk konusunda da muhtemelen uyuşursunuz. Boğa'ya biraz daha esnek ve iletişimci olmayı öğretebilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Boğa sessizdir; buna alışmayı ve vaktinizi onu yalnız bırakıp başkalarıyla geçirmemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca bir karar aldığınızda bunu Boğa'ya bir an önce kabul ettirin. Sabit fikirlidir; kararınızı kafasında evirip çevirip sonunda da onaylamazsa, düşüncesini bir daha değiştiremezsiniz.

Terazi - İkizler  - Mantıkla hareket eden ve analizci iki kişi olarak büyük ihtimalle en uyumlu birlikteliklerden birini yaşarsınız. Onun zekasından sürekli etkileneceksiniz. O da insan ilişkilerindeki tutumlarınıza bayılacaktır. Rutinden sıkılmanız, sürekli yenilikler yaratarak birbirinizi memnun etmenizi sağlayacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Birçok konuda uyumlu olacağınız için, kendiniz gibi davranmak sorun çıkartmayacaktır. Yine de, ilişkinize biraz romantizm getirmeye çalışabilirsiniz. Böylece o çok sevdiğiniz değişikliklerden birini de gerçekleştirmiş olursunuz.

Terazi - Yengeç  - Bu, o kadar ters bir eşleşme ki; bütün vaktinizi birlikteliği ayakta tutmaya çalışmakla geçirebilir, ilişki yaşayamayabilirsiniz. Sizin sosyalliğiniz onun ev sevgisiyle, mantığınız duygularıyla, arkadaş sevginiz akraba bağlılığıyla, yenilikçiliğiniz gelenekçiliği ile çatışacaktır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Onu gerçekten sevdiğiniz takdirde her şeyin üstesinden gelebileceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Sahipleniciliğinde, sizinle birlikte olmak istemesinde, sizi pek rahat bırakmamasında ve duygusal yaklaşımlarında olumlu yönler aramalısınız.

Terazi - Aslan  - Önem verdiğiniz zerafeti birbirinizde bulacaksınız. Mantığınızı geçersiz kılıp tutkularınızı ortaya çıkaracak olan Aslan, aynı zamanda sizi eğlenceden eğlenceye koşturacaktır. Son derece heyecanlı bir beraberlik yaşamanızı sağlayacak, uyumlu bir eşleşmedir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Aslan aklınızı başınızdan alabilir. Eğlence isteğinizi dizginlemeyi öğrenmeniz gerekiyor ki, Aslan'ı da frenleyebilesiniz. Her şeyi onun kontrolüne bırakırsanız, ilişkinizin hızı sizi de, kaynaklarınızı da tüketecektir.

Terazi - Başak  - Aslında tam olarak uyumlu sayılamazsanız da, zerafet anlayışınız ve analitik yapınız gibi ortak yönleriniz vardır. Diğer taraftan, size çok çalışmayı öğretebilir. Siz de ona biraz eğlenmenin sakıncası olmadığını gösterip birlikte geçirdiğiniz zamanları çok daha uyumlu kılabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Başak'ın ciddi ve entellektüel olduğunu kabul etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. O sizin kadar eğlenceye düşkün olmayacağından, sürekli peşinizden sürüklememeye çalışmalısınız. İlişkinize biraz duygusallık getirmeli, sert olan Başak burcunu nasıl rahatlatıp tutkusunu ortaya çıkaracağınızı keşfetmelisiniz.

Terazi - Terazi  - Aşağı yukarı aynı olacağınızdan, birbirinizi çok iyi anlayacaksınız. Birbirinize destek verebilseniz de, zayıf taraflarınızı çok iyi bildiğiniz için kırıcı da olabilirsiniz. Diğer taraftan, önem verdiğiniz her şeyi karşınızdaki kişide bulacağınızdan, fazla sorun yaşamayabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Terazi'nin otoriter bir yapısı vardır. İkiniz de otorite kurmaya çalışırsanız, iki cambaz bir ipte yürümeyeceğinden ilişkinizi çökertirsiniz. Yumuşak başlı yaklaşımları öğrenmeniz gerekiyor. Eğlence isteğinizi de frenlemelisiniz.

Terazi - Akrep  - Aslında zıt burçlar olsanız da, ilişkiyi yürütmek için yeterli gayreti gösterirseniz birbirlerinizin eksiklerini tamamlamaya başlarsınız. Konuşkanlığınız onun ketumluğunu, akılcılığınız duygusallığını, sosyal yönünüz yalnızlık isteğini dengeleyebilir. Ortak hedefler belirleyebilir, farklı yöntemler deneseniz de bu hedeflere birlikte ilerleyebilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akrepler fazla esnek olmadığı için, istemediği şeyleri yaptırmak konusunda baskıcı olmamayı öğrenmelisiniz. Aksi takdirde sizi terk edip gider ve arkasına bile bakmaz. Tatlılıkla duygularına hitap etmeyi de öğrenirseniz, onun biraz daha kendinize uymasını sağlayabilirsiniz.

Terazi - Yay  - Yaylar sizin eğlencenize katılabilir ve sizi de kendi istedikleri seyahatlere çıkmaya kolayca ikna edebilirler. Hareketliliğiniz sayesinde sıkılmazsınız. Zevkli ve aktif bir ilişki yaşayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca durgunluğun yüzünü bile görmezsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Yay'ın çoğu zaman patavatsızlığa varan açıksözlülüğünün arkasında kötü niyet aramamayı öğrenmeniz gerekiyor. Diğer taraftan evlilik konusunda çekingen davranacaktır. Bu durumun sizinle bir alakasının olmadığını bilmelisiniz. Evlilikten sonra da aynı şekilde özgür kalabileceğine inanırsa, hiç duraksamadan teklifinizi kabul edecektir.

Terazi - Oğlak  - Sosyal ortamlarda bulunmayı ikiniz de sevseniz de, siz eğlence, Oğlak ise yararlı bağlantılar kurmak peşinde olacaktır. Yine de, ikisini de bir arada götürebilirsiniz. Onun ciddiyetini biraz dağıtabilir, sahip olmadığı eğlence alışkanlığını kazandırabilirsiniz. Aldığınız eşyalara veya eğlence harcamalarınıza karışmayacağından, en önemli konularda iyi anlaşabilirsiniz. Sıcak yuva hayalinizi onunla birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sürekli çalışmasını hoş görmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Tabii bu tempoya da sürekli göz yummayın ve ona arada sırada eğlenmesi ve dinlenmesi gerektiğini de öğretin. Eğer çok çalışmaktan bitap düşüp de size zaman ayıramadığı dönemler olursa, üzerinde fazla durmayın.

Terazi - Kova -  Siz ilk önce arkadaş olmaya çalışırsınız, o da bu yaklaşımı benimsediğinden anlaşmazlık doğmaz. Uzun sohbetler ve ciddi fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Parayı zevk ve eğlence için harcayabileceğini de gösterirseniz, daha da uyumlu bir ilişki yaşarsınız.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Kova'nın soğukluğunu hoş görmeniz gerekiyor. Bunu kişisel olarak algılamamalısınız. Onun özgürlük düşkünlüğü, arada biraz mesafe bırakmasına neden olabilir; bu, her zaman size duyduğu ilgiyi kaybettiği anlamına gelmez. Onu tamamen değiştiremeyeceğinizi bilmelisiniz ama bu yüzden en azından yönlendirmek için çabalamayı da bırakmamalısınız. Esnekliğinizi ön plana çıkartın ve onun uç fikirleri yüzünden aklınızın başından gitmesine de izin vermeyin.

Terazi - Balık  - Bu çok uyumlu bir beraberlik gibi gözükmese de, mücadele edildiği takdirde zıt yönlerin birbirlerini tamamlaması ve güçlendirmesi sağlanabilir. Onun hayal gücü pratikliğinizi, derinliği de mantık duygunuzu destekleyebilir. Duygusallığı ise gerçekçi karakterinizi biraz yumuşatabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Sizden uzaklaşmasını normal olarak karşılamayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu, onun nefes almak kadar ihtiyaç duyduğu bir harekettir ve sizden kaçmaya çalıştığı anlamına gelmez. Onun zayıf gibi gözüken yanlarını hoş görür, hatta bazen sizi yönlendirmesine izin verirseniz, eksikliklerinizi de tamamlayabilirsiniz.Kadınlar İçin..

Terazi - Koç Koç her ne kadar bireysel davransa da, ona birlikte girişimler yapmayı öğretmeniz de tamamen imkansız değildir. Yeter ki hedefine ulaşsın ve bu başarısı karşılığında da takdir toplasın. Onu destekleyen görünmez bir el olabilirsiniz. Sizin sosyalliğiniz onun hoşuna gidecek, hareketliliği de yaşamınızı renklendirecektir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Kızgın olduğu zamanlarda söyledikleri üzerinde durmayın. Ona yeni heyecanlar, macerlar, kovalamacalar verirseniz, ilgisi sizin üzerinde kalmaya devam edecektir. Aradığı şey hareket ve zor mücadelelerdir. İlişkinizi bir mücadeleye çevirmeyin ama dış dünyada ona ilerlenecek yeni hedefler gösterin.

Terazi - Boğa İkiniz de zarif insanlarsınız. Sizi birbirinize bu çekmiş olmalı. Çatışma ve sürtüşmeden kaçındığınız için, ilişkiniz de yumuşak bir havada devam eder. Boğa’nın sabit fikirliliği ve hep verilmiş bir kararı olması, sizin kararsızlığınızı dengeleyebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Siz sosyal ve iletişimci yönlere sahipsiniz. Boğa, zaman zaman bu yönlerinizi tatmin edemeyebilir. Buna uyum sağlayın ve onunla birlikte sessizce oturun. Adil yargılara varma becerinizin ilişkinizle ilgili kararlarda rol oynamasını istiyorsanız, Boğa’nın yumuşak yönüne hitap ederek sabit fikirli doğasını aşın.

Terazi - İkizler Sizin zerafet ve nezaketiniz İkizler’i çekmiş olmalı. Onun zekası ve sevecenliği de sizi etkilemiştir. Çevresiyle iç içe olan iki kişisiniz. Bu nedenle, hayatınızın en önemli alanlarından biri olan sosyal yaşam konsunda problem yaşamayacaksınız. İkiniz de sosyal ortamlarda kendinizi buluyorsunuz. İnsanların içindeyken, çevrenizdeki kişileri belli özelliklerinizle etkileyeceksiniz. Bu sayede de birbirinizle gurur duyacaksınız.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Bu aslında çok uyumlu bir birliktelik olduğu için, kendiniz olmaktan vaz geçmediğiniz sürece fazla sorun çıkmayacaktır. Ancak, sosyal yönünüzü biraz köreltip tatmini başbaşa kalmakta da aramayı düşünün. İlişkinize farklı bir renk katabilirsiniz.

Terazi - Yengeç Yumuşak huylu ve sakin olmanız, ilişkinizin uyumlu yürümesi için yeterli olmayabilir. Yengeç’in ailesine ve evine olan bağlılığı, duygusallığı ve tutuculuğu, sizin için sorun yaratabilir. Eğer ikiniz de kendinizden bazı fedakarlıklar yaparsanız, ilişkiyi ayakta tutabilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Unutmayın ki içinde karşılıklı sevgi, saygı ve anlayışın olduğu her ilişki yürür. Eğer onun güçlü bağlılıklarında size olan sevgisini, sizinle birlikte kurmak istediği yuvaya duyduğu özlemi görebilirseniz, ona çok daha rahat anlayış gösterebilirsiniz. Merak etmeyin; anlayış gösterecek, uyum sağlayacak tek kişi siz olmayacaksınız.

Terazi - Aslan İki sosyal burç olarak çok iyi anlaşacaksınız. Sizin dengeli yargılamalarınız ile onun ilk önce kendisine ağırlık vermesi sorun olabilir gibi görünse de, siz yargılama işini her zaman başka bir güne bırakabilir, Aslan’ın büyük egosuna anlayış gösterebilirsiniz. Aslan içinde duygusal bir burçtur, sizin de hislerinizi ilişkinize yansıtmanızı sağlarsa şaşırmayın.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

İkiniz de fazlasıyla eğlenceye düşkünsünüz. Birbirinizi yüreklendirip, her işi bırakıp eğlenceye dalmamak için kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ayrıca, Aslan’ın sizin o tarafsız yargı mekanizmanızı alıp götürmesine de izin vermeyin. Aslan’ı bazen dizginlemeniz gerekebilir, bu nedenle de objektif yargıya ihtiyacınız olacaktır.

Terazi - Başak Bu çok uyumlu bir eşleşme olarak görülmese de, ilişkinin devam etmesi de imkansız değildir. Ortak yönleriniz olmadığı söylenemez. İkiniz de giyim kuşam, imaj konusunda titizsinizdir. Mantıklı, analitik birer zihniniz vardır. Başak size eğlenceye, siz de ona işe ara vermeyi öğretebilirsiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Başak sizin kadar rahat davranan sosyal biri değildir. Sizin kadar eğlenceye düşkün de değildir. Ciddiyete büyük önem verdiğini bir an önce farkedin. Ona ayırdığınız vakitlerde kendini sardığı katı kabuğu kırıp içindeki yumuşak noktaya dokunursanız, başbaşa kaldığınızda çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

Terazi - Terazi Birbirinizle benzer çok yönünüz olduğundan, hem iyi anlaşabilir, hem de birlikte bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zerafet ve kibarlığa önem verirsiniz, karşınızdaki de öyle. Sosyal yaşam ve eğlence en az sizin kadar onun da değer verdiği kavramlar. Birbirinizi iyi anlayacak, yapmak istediğiniz şeyler konusunda uyumlu bir çift olacaksınız.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Terazi'nin otoriter yönünü öne çıkartmayın. İki kişilik bir ilişkide iki otorite olmasın. Ayrıca, işlerinizi bırakıp da kendinizi sosyal hayata ve eğlenceye vermek konusunda da dikkatli olun. Bazı çiftlerin evden dışarı çıkmama tehlikesi vardır. Bu sizde, evden içeri girmeme şeklinde baş gösterebilir.

Terazi - Akrep Zıt burçlarsınız. Ancak, birbirlerinin zıt yönlerini dengelemeyi başarıp mutlu olan çok çift olduğunu unutmayın. Akrep’in ketumluğunu, duygusal yaklaşımlarını, kendi iç dünyasına çekilme isteğini, karamsarlığını ve affetmeyen yönünü kendi konuşkanlığınız, mantıklı yapınız, sosyalliğiniz, iyi yönleri görme beceriniz ve adalet yargısı ile affetme beceriniz ile dengeleyebilirsiniz. Akrep de, aynı şekilde sizi dengelemeyi başarabilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Akrep de katı burçlardan biridir ve ısrarla değişmeleri istenirse, sizi en çok acıtacak yerinizden sokup giderler. Eğer bir sorun yaşarsanız, bunu gidermek konusundaki en büyük avanatjınız, onun duygusal yapısı olacaktır. Duygularına hitap edilen Akrepler, kolayca uyumlu insanlara dönüşebilirler.

Terazi - Yay Yaylar’ın evde oturmalarını engelleyen özellikleri sizinkilerle örtüşür. Hareketli doğalarınız sayesinde eğlenceli ve uyumlu bir ilişki yaşarsınız. Sosyal ortamlarda eğlenmek yerine seyahate çıkmayı da kabul ederseniz, herhalde hiçbir problem yaşamazsınız. Bu iki aktif burç, hareketli bir çift oluşturacaklardır.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Siz birçok bakımdan dengeli birisiniz. Ancak nasıl sizin eğlence isteğiniz bazen aşırıya kaçabiliyorsa, Yay’ın da ağzına geleni söylemek gibi bir sorunu olabilir. Bu size ters gelmesin. Onun patavatsızlık kavramını içeren bir düşünce biçimi olmadığından, çoğu zaman bunu yaptığının farkına bile varmaz. Niyeti kötü değildir; bunu kabalık olarak algılamamayı, kırılmamayı öğrenin.

Terazi - Oğlak İkiniz de sosyalsiniz. Ancak sizin sosyal ortamlarınız eğlenceye, Oğlak’ınkiler ise elit tabakayla birlikte olmaya yönelik olacaktır. Eğer ikisini biraraya getirebilirseniz, uyum sağlarsınız. Ancak, Oğlak bir işkoliktir. Siz ise eğlenceye düşkünsünüz. Bu konularda birbiriniz dengelemelisiniz.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Çalışmaktan kendini bitirip tüketen Oğlak’ın dinlenmeye vakit ayırmasını sağlamayı öğrenmeniz gerekiyor. Onun sosyal hayatının resmi resepsiyonlardan ibaret olmasını da engelleyin. Rahat ortamlarda stres atmak, hafif eğlencelere yönelmek ikiniz için de rahatlatıcı olacaktır.

Terazi - Kova İki tane sahiplenmek ve duygusal davranmakla ilgilenmeyen burcun uyumu oldukça fazla olacaktır. Kova size gözlemlerini, çevrede gördüğü çarpıklıkları, yapmak istediği değişiklikleri anlatır, siz de yargılama yeteneğinizle ona hem yol gösterebilir, hem de dengeleyebilirsiniz. Kova mantıklı bir burçtur ama ara sıra aşırıya kaçabilir. Onu frenlemek size düşebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Kova'dan romantik yaklaşımlar beklemeyin. Meşgul olduğu zamanlarda size kaba gelecek yanıtlar bile verebilir. Bunu sizden soğuduğu şeklinde algılamayın. Sadece o anda önemli birşey ile ilgileniyor demektir. Denegeli doğanızı öne çıkarın ve uçlara kaydığında onu kolundan tutup biraz daha güvenli yere çekin. Ancak bunu fazla fark ettirmeden yapın.

Terazi - Balık Aslında çok uyumlu burçlar olduğunuz söylenemez. Ancak, zıt yönlerin dengelenmesi de mümkündür. Siz gerçekçisinizdir ama Balık’ın hayal dünyasına ve yaratıcılığına ihtiyacınız olabilir. Her ne kadar hayalci olsa da, aynı zamanda derindir ve üzerinde düşündüğünüz şeyler konusunda size yeni bakış açıları kazandırıp, konulara yeni boyutlar getirebilir.

Ne öğrenmeniz gerekiyor?

Balık duygusaldır. Zaman zaman size yaklaşacak, zaman zaman da uzaklaşacaktır. Bunların sizinle ilgisi yoktur, kendi iç dünyasındaki dalgalanmalardan kaynaklanıyordur. Yakınlaştığı zaman ona ilgi göstermeyi, uzaklaştığında da kendi haline bırakmayı öğrenmelisiniz. http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...