The Sims 3 geliyor

Maxis tarafından yaratılan bilgisayar oyunu The Sims’in üçüncü sürümünün Şubat ayında Electronic Arts tarafından piyasaya sürüleceği açıklandı.

Haberler 26.12.2008 - 17:28

The Sims 3 geliyor

İlk olarak 2000 yılının Şubat ayında piyasaya sürülen popüler strateji-hayat simülasyonu The Sims’in üçüncü büyük sürümü The Sims 3, oyunun piyasaya sürülüşünün 9. yılında yayınlanacak.

Will Wright tarafından tasarlanan ve Maxis tarafından geliştirilen orjinal oyunun üçüncü sürümü daha önceki iki sürümü yayımlayan Electronic Arts tarafından geliştirilip yayınlanacak.

Serinin 3. oyununda daha detaylı kişilik ve fizik özellikleriyle daha gelişmiş karakter simülasyonu sunacak olan oyunun getirdiği en büyük özellik çok daha serbest bir dünya üzerinde oynanabilecek olması. Önceki sürümlerde oyuncular yarattığı karakterleri evlerinin civarında dolaştırabilir ya da satın aldıkları eklenti paketleriyle farklı mekanlara ulaşabilirken, yeni sürümde bu sınır ortadan kalkıyor.

Electronic Arts, serinin yeni sürümünün 20 Şubat’ta piyasaya sürülmesini hedeflediklerini belirtirken, oyun için gerekli en düşük sistem özelliklerini de yayınladı. Oyunun çalışması için istenen en düşük sistem gereksinimleri şu şekilde:

WINDOWS XP KULLANICILARI İÇİN

WINDOWS VISTA KULLANICILARI İÇİN

Bellek paylaşımlı video kartı kullanan bilgisayarlar için

NVIDIA GeForce serisi ekran kartlarından

ATI Radeon serisi ekran kartlarından

Intel® Extreme Graphics ekran kartı

Oyunla iilgili daha detaylı bilgi The Sims 3 internet sitesinden alınabilir.

Sayfa Yükleniyor...