'The Starter Wife' hayata meydan okuyor

Aldatılan, terk edilen Hollywood yıkıntısı bir kadının kendi ayakları üzerinde durma mücadelesini anlatan The Starter Wife, yeni sezon bölümleriyle her Salı saat 22:15’te e2’de.

Haberler 08.03.2010 - 12:53

'The Starter Wife' hayata meydan okuyor

Sadece kocası tarafından değil, Hollywood dünyası tarafından da terk edilen Molly Kagan’ı, ilk sezon finalinde hayatını düzene koymaya çalışırken bırakmıştık. İhtişamlı yaşamından atıldıktan sonra, kızıyla birlikte en yakın arkadaşı Joan’un evine yerleşen Molly, ilk travmaları kısa süre içerisinde atlatmış ve yeni hayatına alışma belirtileri göstermeye başlamıştı.

Molly Ayakta Durmaya Çalışıyor!
Yeni sezonda Molly yazar kimliğiyle kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışıyor. Faturalarını kendi ödeyip, evinin giderlerini tek başına karşılamak zorunda kalan Molly, çocuk kitapları yazarlığının kazançlı olmadığını farkeder ve yazarlık kariyerini başka alana taşımaya karar verir.

Yakışıklı Joan ayık kalmak için büyük çaba sarfettiği yeni bir işe başlar. Eşcinsel arkadaşları Rodney ise yeni bir aşka yelken açıyor. İkinci sezonda Molly’nin hem yeni bir arkadaşı hem de yeni bir sevgilisi olacak.

1. Bölüm: Kırk Yaşında Bakire Bir Kraliçe
Boşanmasının ardından bir yıl geçmiştir ve Molly Kagan’ın mutlu sonu altüst olmuştur. Suçluluk duygusu yüzünden evsiz olan yakışıklı Sam’le başlayan romantik ilişkisi fos çıkmış ve yazdığı ikinci çocuk kitabı beklediği kadar satmamıştır. Yalnızca kendine güvenebileceğini öğrenen Molly, artık yeni hayatını işler hale getirmeye karar verir.

'The Starter Wife' 9 Mart Salı saat 22:15'te e2'de.

Sayfa Yükleniyor...