'This Is It'in galasını izleyin

Efsanevi yıldız Michael Jackson'ın son provalarını ve kamera arkası çekimlerini içeren 'This Is It'in Los Angeles’ta düzenlenecek galası canlı olarak ntvmsnbc'de.

Haberler 27.10.2009 - 14:27

'This Is It'in galasını izleyin

Michael Jackson'ın son provalarını ve kamera arkası çekimlerini içeren ve 28 Ekim’den itibaren tüm dünyada vizyona girecek olan 'This Is It' ’de 29 Ekim Perşembe günü vizyona girecek.

Michael Jackson's 'This Is It', Jackson’ın hayranlarına ve tüm dünyada onun müziğini sevenlere, bu yaz Londra’da O2 Arena’da başlaması planlanmış ve tüm biletleri de satılmış olan konserlerinin, olağanüstü prova ve kamera arkası görüntülerini izleme fırsatı sunacak.

Film, Nisan-Haziran 2009 döneminde çekilen görüntülerden, Jackson’ın yakınlarının tam desteği ile yapıldı. Yüz saati aşkın kamera arkası çekimlerinden, Jackson’ın birçok şarkısını, hazırlanmakta olduğu şovu için prova görüntüleri filmde yer alıyor.

Jackson’ı daha önce hiç görmedikleri bir şekilde görebilme ayrıcalığını sunan film, ana hatları ile şarkıcı, danscı, film yapımcısı, yaratıcı ve büyük bir sanatçı olan Michael Jackson’ın son şovunu yaratma sürecini konu alıyor.

Jackson’ın hem yaratıcı ortağı, hem de sahne şovunun yönetmeni Kenny Ortega, Randy Phillips ve Paul Gongaware ile birlikte yapımcısı olduğu bu filmin yönetmenliğini de üstleniyor. Filmin yönetici yapımcıları John Branca ve John McClain.

'Michael Jackson’s This Is It’in dünya galası Los Angeles’ta gerçekleşiyor...

Sayfa Yükleniyor...