TIR 3 yaşındaki çocuğu ezdi

Anne ve 3 yaşındaki oğlu karşıdan karşıya geçerken TIR'ın altında kaldı. Anne yaralı kurtulurken oğlu hayatını kaybetti.

Haberler 22.04.2013 - 20:16

TIR 3 yaşındaki çocuğu ezdi

Kaza saat 15.00 sıralarında İçmeler kavşağında meydana geldi. Bir tatlı dükkanından alışveriş yapan anne Demet Akkoyun, 3 yaşındaki oğlu Kaan ile yolun karşısına geçmek için trafiğin durmasını bekledi.

Anne ve oğlu yolun karşısına geçmeye çalışırken Oktay Eski idaresindeki TIR'ın altında kaldı.

Feci kazada 3 yaşındaki Kaan hayatını kaybederken annesi hafif yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Feci kazayı gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, TIR sürücüsü Oktay Eski gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından minik Kaan'ın cansız bedeni morga kaldırıldı.

GÖZ GÖRE GÖRE EZDİ
Olay yerindeki bir işyerinin güvenlik kamerası ise feci kazayı saniye saniye görüntüledi.

Kamera görüntülerinde, tatlı dükkanından çıkan anne Demet Akkoyun ve oğlu yolun karşısına geçmeye hazırlanıyor. Bu sırada kavşağa Oktay Eski'nin kullandığı TIR geliyor. Görüntülerde TIR bir süre bekliyor bu sırada anne ve oğlu yolun karşısına geçmek için yürümeye başlıyor. Anne ve oğlu TIR'ın önünden geçerken TIR hareket ediyor ve Demet Akkoyun ve oğlu Kaan'ı altına alıyor.

Dehşete düşüren görüntülerde TIR'ın altında kalan Kaan feci şekilde can veriyor. Annesi ise kazayı hafif yaralı olarak atlatıyor. Güvenlik kamerası görüntülerinde kazayı gören bazı vatandaşlar TIR'a durması için sesleniyor ancak TIR sürücünün aracı durdurmasıyla iş işten geçmiş oluyor.

Sayfa Yükleniyor...