Tivibu'ya uluslararası ödül

Tivibu WEB, Uluslararası IP&TV Endüstri Ödülleri kapsamında, ''En iyi IP TV, Hibrit veya Bağlantılı TV Servisi Büyüme Başarı Ödülü''nün sahibi oldu.

25.03.2011 - 13:02

Tivibu'ya uluslararası ödül

TTNET'ten yapılan açıklamada, Tivibu WEB'in, IPTV konusunda farklı ülkelerden operatörlerin, teknoloji partnerlerinin ve içerik sağlayıcıların bir araya geldiği IP&TV World Forum 2011 çerçevesinde düzenlenen Uluslararası IP&TV Endüstri Ödülleri kapsamında, ''En iyi IP TV, Hibrit veya Bağlantılı TV Servisi Büyüme Başarı Ödülü''nü kazandığı belirtildi.

Uluslararası IP&TV Endüstri Ödülleri kapsamında, Amerika'dan AT&T U-Verse, Singapur'dan Singtel ile birlikte ilk üçe kalan Tivibu WEB'in, dünya çapında hizmet veren servis sağlayıcılarının ve telekom operatörlerinin yetkilileri ve bağımsız uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldüğü dile getirilen açıklamada, geçen yıl China Telecom'un aldığı ödülü, bu yıl yerli ve yabancı 85 TV kanalıyla ''Seç İzle'', ''Tekrar İzle'', ''Durdur İzle'' ve ''Geri Al İzle'' gibi özellikleri sayesinde Tivibu WEB'in almaya hak kazandığı kaydedildi.

Konuya ilişkin görüşlerine yer verilen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, ''Alanında global referans noktası olarak sayılan IP&TV World Forum 2011 çerçevesinde ödül almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduk. Bu ödül 'TTNET'le Her Şey Mümkün' diyerek başlattığımız yeni dönemde attığımız adımların ne kadar doğru olduğunu gösterir nitelikte... Tivibu WEB önümüzdeki dönemde de gelişmeye ve abonelerine yepyeni içerikler sunmaya devam edecek'' ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...