'Tom Cruse’un filmi gülünç, benimki en iyisi'

Brad Pitt, 2. Dünya Savaşı'nı konu alan ve kendisinin de rol aldığı ‘Soysuzlar Çetesi'nin bu alandaki en başarılı film olduğunu, Tom Cruıse'un  oynadığı aynı türdeki 'Valkyrie’ni ise ''gülünç'' bulduğunu söyledi.

Anadolu Ajansı 22.08.2009 - 16:07

'Tom Cruse’un filmi gülünç, benimki en iyisi'

Ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nun kamera arkasına geçtiği İkinci Dünya Savaşı filminde rol alan Brad Pitt, sinema dünyasının bir başka tanınmış ismi Tom Cruise'un aynı konudaki filmini eleştirdi.

Pitt, Tom Cruise'un rol aldığı ''Valkyrie'' isimli filmi ''gülünç'' bulduğunu söyledi.

People dergisinde yer alan habere göre, Alman ''Stern'' dergisine konuşan Brad Pitt, Tarantino'nun yönettiği ve kendisinin de başrolünü üstlendiği ‘Soysuzlar Çetesi’ adlı filmi değerlendirdi.

İkinci Dünya Savaşı döneminin, sinema dünyası açısından önemli bir konu olduğuna işaret eden Pitt, ''İkinci Dünya Savaşı daha pek çok hikaye çıkarır ve filmlere konu olabilir. Ancak bence Quentin Tarantino, bu konuya noktayı koydu'' dedi.

Filmin bu türde söylenebilecek her şeyin söylendiği başarılı bir yapım olduğunu vurgulayan Pitt, filmin her türlü sembolü yıktığını belirtti. Ünlü aktör Pitt, ''Yapılacak iş bitmiştir; işte hikayenin sonu'' sözleriyle rol aldığı filmi övdü.

‘KIYASLAMA BİLE KABUL ETMİYORUM’
Tom Cruise'un rol aldığı 2008 yapımı ''Valkyrie'' filmine ilişkin yorumu da sorulan Pitt, iki film arasında kıyaslama kabul edemeyeceğini söyledi. Pitt, ''Valkyrie'' isimli yapımla ilgili, ''Bu, çok gülünç bir filmdi'' dedi.

Quentin Tarantino'nun yönettiği, Brad Pitt, Samuel L. Jackson, Diane Kruger, Melanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth, Mike Myers ve B.J. Novak'ın rol aldığı ''Inglourious Basterds'' isimli filmin senaryosu da Tarantino imzasını taşıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...