top/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/Z_Common/advertorial-header-2.gif6383400topnonehttp://media.ntvmsnbc.com1PMobil TV ile televizyon cebinizde

3G teknolojisi sayesinde artık cep telefonunuzdan her an her yerde  televizyon seyretmeniz mümkün olacak.

04.08.2009 - 18:02

Cep televizyonundan televizyon izlemeyi mümkün kılan Turkcell MOBİLTV servisini kullanabilmek için, cihazınızın MobilTV desteklemesi ve MOBİLTV paketlerine abone olmanız gerekiyor. MobilTV Standart paketi içerisinde yaklaşık 20 kanal izlenebiliyor. Servis içindeki TV rehberi ile yayında olan program ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve kanalın yayın akışını takip edebilirsiniz.

MOBİLTV paketlerine aylık ve günlük abone olunabiliyor. Abone olduktan sonra Turkcell MOBİLTV uygulaması ya da MOBİLTV wap portali açılış sayfasında yer alan ‘TV Rehberi’ altından istenilen kanal seçilerek, Real Player uygulaması ile izlenebiliyor.

Gerekli ayarlara almak için MOBILTV yazıp 7777’ye SMS gönderildiğinde, telefon desteğine göre MOBILTV wap portali linki veya MOBİLTV uygulaması linki ile servis ayarları otomatik olarak telefonunuza gönderiliyor.

Bunun yanısıra, http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/eglence/mobiltv adresinden, Çağrı Merkezi, Online İşlem Merkezi ya da TIM üzerinden de MOBİLTV aboneliği başlatılabiliyor.

Yaklaşık 20 kanalın izleyebildiği MOBILTV aylık paketinde 20 saat kota söz konusu. Limit aşımında dakika başı ücret alınıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...