Topbaş: Görünmez köprü yapacak değiliz

Haliç Metro Geçiş Köprüsü çalışmalarının tarihi Süleymaniye Camii’ni etkilediği eleştirilerini yanıtlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, "Görünmez köprü yapma imkanımız yok. Laf olsun torba dolsun" dedi.

20.10.2012 - 16:23

Topbaş: Görünmez köprü yapacak değiliz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Abdülkadir Aksu ile Güldal Akşit’in de aralarında bulunduğu ile AK Parti İstanbul Milletvekillerini İBB Tanıtım Çadırı’nda ağırladı.

Sütlüce’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Çadırı’ndaki toplantıda Bakan Şahin, Başkan Topbaş ile eşi Özleyiş Topbaş ve milletvekilleri kameraların karşısına geçti.

Konuklarına tanıtım çadırını gezdiren ve yapılan işler hakkında bilgi veren Topbaş, ’Haliç Metro Geçiş Köprüsü’ çalışmalarına yönelik eleştirilere de cevap verdi. Bu köprü çalışmasının tarihi Süleymaniye Camii’ni etkilediği yönündeki eleştirilerin yersiz olduğunu ifade eden Kadir Topbaş, "Teknik konuları bilmeden yorum yapanlara üzülüyorum. Bu köprü Süleymaniye’yi etkiliyor deniliyor. Bu köprüye 360 derece açı ile bakmalıyız. Tek bir açıdan bakılamaz. Tek bir açıdan bakarsanız farklı görünür. Buraya şeffaf köprü yapılsın diyorlar. Nasıl olacak o? Görünmez köprü yapma imkanımız yok. Laf olsun torba dolsun" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...