Toyota Prius Hybrid'e giden yol Avea'dan geçer!

17 Ocak - 17 Nisan 2011 tarihleri arasında faturalarını e-faturaya geçiren bireysel faturalı hat sahibi Avealılar hem çevreyi koruyor hem de Toyota Prius Hybrid kazanma şansı yakalıyor.

Haberler 20.01.2011 - 11:38

Toyota Prius Hybrid'e giden yol Avea'dan geçer!

'de "e-fatura" servisini başlatan “ilk” operatör olan Avea, kâğıtsız fatur uygulamasını yaygınlaştırmak amacıyla yürüttüğü çalışmalar ile hem çevrenin korunmasına katkıda bulunuyor hem de müşterilerine birbirinden özel hediyeleri kazanma fırsatı sunmaya devam ediyor.

E-fatura servisini başlatan ilk operatör olarak, özellikle çevrenin korunmasına büyük önem verdiklerini belirten Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; “ E-fatura servisi binlerce ağacın kesilmesine engel olarak çevrenin korumasına ciddi katkılar sağlıyor. E-Fatura servisi sayesinde 2008 yılından bu yana 25.500 ağaç, 6,2 milyon kw / saat enerji ve 46.000 metreküp su, bu uygulama ile çevreye kazandırılmıştır.

Sosyal sorumluluk vizyonunu benimsemiş bir marka olarak e-faturaya geçen müşterilerimize yepyeni bir kampanya ile çevre dostu hybrid araç kazanma şansı sunuyoruz. Bu kampanya ile hem e-fatura kullanan müşteri sayımızın artmasını hemde doğa dostu bir aracı şanslı müşterilerimizden birisine hediye etmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca E-fatura, çevreye sağladığı katkının yanı sıra müşterilerimizin hayatını da büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Müşterilerimiz, aldıkları düzenli e-postalar ile faturalarına kolaylıkla ulaşabiliyor, isterlerse www.avea.com.tr üzerindeki Online İşlem Merkezi’nden de faturalarına erişebiliyorlar. Önümüzdeki dönemde e-fatura servisini yaygınlaştıracak çevre dostu kampanyalara devam edeceğiz” dedi.

Toyota Prius Hybrid Kazanma Şansı Yakalamak için tıklayınız...

Sayfa Yükleniyor...