Trafik kavgasında 8 kişiyi hastanelik etti

İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, trafikte yol verme meselesinden çıkan kavgada 4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kickbokscu 30 yaşındaki Cesur Turgay, 8 kişiyi hastanelik etti. Kavgada, Cesur Turgay ise hafif yaralandı.

DHA 28.04.2016 - 20:10

Trafik kavgasında 8 kişiyi hastanelik etti

İzmir-Aydın Karayolu Ayrancılar Mahallesi'nde marketten alışveriş yapan dünya şampiyonu kickbokscu Cesur Turgay, elindeki poşetleri aracının bagajına yerleştirmeye çalışırken arkadan gelen bir arabadan 5 kişi indi.

Alkollü olduğu ileri sürülen bu kişiler, iddiaya göre, 'Bize bakıp niye sağa çektin arabayı' deyip saldırmak istedi. Sayısal üstünlüklerine güvenen trafik magandaları sert kayaya çarptı. Cesur Turgay, 5 kişiyi tek tek yumruklayarak devirdi. Arkadan gelen 3 kişiyi daha deviren Turgay, 8 kişiyi hastanelik etti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. 

OLAYLAR PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Önceden de bir telefon dolandırıcısını dövmesiyle basında kendine yer bulan 4 dünya, 9 Türkiye şampiyonluğu bulunan kickbokscu Cesur Turgay, bu tarz olaylarla anılmak istemediğini söyledi.

Turgay: "Geçtiğimiz aylarda Umre'ye gidip geldim. Artık hayatıma bir çeki düzen vermek ve kimseye bulaşmak istemiyordum. Müteahhitlik alanında ilerlemeyi hedefliyordum. Ancak olaylar peşimi bırakmıyor" dedi.

Sayfa Yükleniyor...