TRT müzik arşivi Ovi Müzik'te

Hiçbir dijital ortamda bulunmayan 2 bine yakın şarkı içeren TRT arşivi Türkiye’nin en geniş içeriklerinden birine sahip Ovi Müzik kataloğunda müzikseverlerle buluşuyor.

01.10.2010 - 18:08

TRT müzik arşivi Ovi Müzik'te

Türkiye’de Mayıs ayından itibaren kullanılmaya başlayan sınırsız müzik servisi Nokia Ovi Müzik kataloğuna TRT'nin arşivi de eklendi. Başka hiçbir dijital ortamda bulunmayan 2 bine yakın şarkı artık yalnızca Ovi Müzik kataloğunda yer alıyor.

Solo Albümler Serisi, Bestekarlar Serisi, Çocuk Korolarından Türkü ve Şarkılar, İl Türkülerimiz Serisi, Klasik Türk Müziği Albümleri ve seçme eserlerden oluşan Karma Türk Halk ve Sanat Müzik Albümleri’ni içeren TRT arşivi Ovi Müzik kullanıcılarına keyifli ve benzersiz bir müzik deneyimi sunuyor. Ayrıca yine TRT’nin arşivinde bulunan 38 adet albüm de fiziksel olarak piyasaya sürülmeden yalnızca Ovi Müzik’ten dinlenebiliyor.

Nokia’nın sınırsız müzik erişimi servisi üyelerine 1 yıl boyunca Ovi Müzik kataloğunda sunulan milyonlarca ücretsiz şarkıdan istedikleri kadar şarkıyı bilgisayarlarına ya da Comes With Music Edition mobil cihazlarına indirmelerini ve bunları sonsuza kadar saklayabilmelerini sağlıyor.

Ovi Müzik kataloğu en son katılan TRT arşivinin yanı sıra MÜ-YAP kataloğunda bulunan şarkılar, ve şu anda hiçbir dijital platformda bulunmayan IMM ve Elec-trip arşiviyle birlikte 4 milyonu aşkın her türden yerli ve yabancı parçayla Türkiye’nin en büyük müzik kataloglarından biri olma özelliğini taşıyor.  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...