TRT'nin şakası 'Günlerin Getirdiği'nde

Televizyonlarda şakanın dozu ne olmalı? Mirgün Cabas ile Hakkı Devrim, TRT'nin “Bir zahmet...” adlı şaka programıyla gündeme bu soruya  cevap arayacak.

04.11.2009 - 13:27

TRT'nin şakası 'Günlerin Getirdiği'nde

Bu haftanın ilk gündem maddesi GDO’lu gıdalar. Genetiği Değiştirilmiş Ürünler’e (GDO) karşı çıkan Prof.Dr. Kenan Demirkol ve bu tür ürünlerin gerekliliğine inanan, zararlarının ispatlanmadığını iddia eden Prof. Dr Selim Çetiner programın konuğu oluyorlar. Ayrıca çarşı - pazarda yapılan özel röportajlarla, bu konuda halkın görüşleri ekrana taşınıyor.

Programın ikinci konusu ise TRT'de yayımlanan “Bir zahmet...” adlı şaka programıyla yeniden gündeme gelen “televizyonlarda şakanın dozu ne olmalı?” sorusu. Bu soru öncelikle stüdyo konuğu, programın sunucusu Gökhan Yıkılkan ve Murat Toktamışoğlu’na soruluyor, ayrıca eski bir “televizyon şakacısı” Çetin Çiftçioğlu da bu tartışmaya kendi deneyimlerini anlatarak katkı sağlıyor. “Bir zahmet...” programının bir bölümünde 18-20 yaşlarında bir genç, programın sunucusu

Gökhan Yıkılkan tarafından dakikalarca aşağılanmış, karşılığında ise 2500 lira kazanmıştı. “Günlerin Getirdiği”nde Türk televizyonlarının ilk şaka programlarından birini hazırlamış olan Uğur Dündar ile yapılan bir de söyleşi yer alıyor.

Programın üçüncü konu başlığı ise, “neden kavgasız ayrılamıyoruz” sorusuna ayrıldı. Bu bölümde, Mirgün Cabas ve Hakkı Devrim konuklarıyla “adabıyla boşanmanın yollarını” konuşacak. Son dönemde Defne-Eren Talu çifti ve Sibel Can örneği ile gündeme gelen aldatma-aldatılma, medya aracılığıyla kavga ve boşanma olayları programın belki de en sıradışı konu başlığı ! Defne-Eren Talu çiftinin boşanma davasını kabul etmeyen avukat Kezban Hatemi ile medyada “ilişki gurusu” olarak bilinen sanatçı Nilgün Bengü bu bölümün konukları olacaklar.

“Günlerin Getirdiği” bu akşam saat 8’den itibaren NTV ekranında izlenebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...