Tüm internet tek pakette

TTNet'in tanıttığı yeni pakette ADSL, 3G ve WiFi kullanım hakkı bir arada bulunuyor.

30.09.2011 - 10:21

İnternete erişim pazarında rekabet yavaş da olsa artarken, lider konumdaki firma TTNet 'yakınsama' içeren kampanyalarını sürdürüyor. Firmanın son 'paket' ürünü ADSL, 3G ve WiFi hizmetlerini bir arada bulunduruyor.

TTNet'in HEPNET adını verdiği paketle, evde ve dışarıda internete girmek isteyenler 12 ay taahhütle ilk 3 ay indirimli fiyatlardan yararlanacak. HEPNET paketi kapsamında aboneler ihtiyaçlarına bağlı olarak NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ ADSL tarifelerinden herhangi biri seçebilirken, 3G tarifelerinden de 4 GB ya da 6 GB kotalı TTNet Mobil 3G paketlerinden birini tercih edebiliyor.

Tüm tarifelerde sınırsız WiFi dakikaları hediye edilirken, 3G mobil modem de ücretsiz sunuluyor. HEPNET paketi dahilindeki mobil iletişim hizmeti Avea tarafından sağlanıyor.

ADSL için NET4, 3G içinse 4GB kotayı seçen aboneler, WiFi kullanım hakkı dahil ilk 3 ay 29 TL ödeyecek.

HEPNET paketi ile kablosuz ADSL modem almak isteyenler 24 aylık taksit seçeneğini tercih ederek ayda sadece 2 TL'ye kablosuz modem, ayda sadece 1 TL'ye kablolu modem sahibi olabiliyor. 12 aylık taksit seçeneğini tercih eden müşterilerin faturalarına ise kablosuz modem için ayda 4 TL, kablolu modem için 2 TL yansıtılıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...